Napisałem dla samego siebie maly programik, który przypisuje mi oznaczenia do graczy na Pokerstars na podstawie ich statystyk w HM2. W praktyce oznaczam sobie co jakis czas w ten sposób fishy,w taki sposób:

1. W HM2 wchodzimy w Opponents, filtrujemy graczy (np. ustawiamy VPIP > 40), dajemy refresh
2. Zaznaczamy wsyztskich graczy, klikamy prawym przyciskiem myszy i zapisujemy raport jako plik CSV
3. Odpalamy mój program, wybieramy plik naszych notek w ps, wybieramy plik raportu i klikamy importuj.

Program dodaje wybrane oznaczenie do wszystkich graczy, którzy do tej pory nie mieli oznaczenia.

Mam nadzieję, że komuś sie przyda. Do odpalenia potrzebna jest Java.

http://www.sendspace.pl/file/714e447f3eca223a52bef0c

PS. Nie biorę odpowiedzialności za błędy w programie, dlatego lepiej zrobić kopię swoich notek przed importem ;)
PS2. Możecie tu pisać o błędach, ale uprzedzam, że może mi sie nie chcieć ich poprawiać ;)
PS3. Gdyby ktoś wiedział w jakim formacie PS zapisuje kolory (bo hex toto o dziwo nie jest) to mógłbym dodatkowo prezentować kolory tych notek.
PS4. Generalnie jezeli w PT4 mozna generować raporty w CSV to dla niego ten program tez zadziala - wystarczy by pierwszą kolumną był nick gracza.