[PT4] Predziały statystyk na Micro SH.

• matirix20
      matirix20
      Brąz
      na forum od: 09.08.2008 Posty: 818
      Witam chciałbym prosić bardziej doświadczonych graczy o pomoc jak ustawić kolory w Hudzie.

Statystyki które Sobie ustawiłem i tego nie chce zmieniać to

VP
      PFR
      Cbet flop
      Total AF
      Fold to F Cbet
      Att to steal
      WTSD

Jak wiadomo to Microstakes więc chce mieć to ustawione w miarę prosto i przejrzyście.

Używam trzech kolorów.

Szary ( Wartości zbyt niskie )
      Czerwony ( Wartości odpowiednie )
      Zielony ( Wartości z byt wysokie )

VP i PFR już sobie ustawiłem bo tu ogólnie łatwo przyjąć odpowiednie zakresy i kolory ale mam problem jak Sobie ustawić inne staty

Bardzo byłbym wdzięczny za pomoc i rzeczową dyskusję.
  • 3 odpowiedzi
    • blelol
      blelol
      Brąz
      na forum od: 17.12.2010 Posty: 2 267
      zrób jak ci pasuje. Żeby dla ciebie było to komfortowe. Ja mam stałe kolorki a takie sprawy ja ft3bet fvs resteal ftosteal jak jest powyżej wartości profitowej z any2 to mam na czerwono.

ftocb powyżej 45 możesz ustawić sobie na jakiś kolor i wtsd powyżej 30 tylko zeby te staty pokazywaly ci się po 70 - 100 próbkach bo jak będziesz miał na kogoś 2k rąk to i tak się nie przydaja i moga wprowadzić w błąd/
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 536
      Witaj matirix20,

Widziałeś już serię artykułów Destrukta na temat statystyk? Projekt leakfinder (artykuły oraz filmy) - spis treści.

Jeśli miałbyś jakieś pytania to daj znać.

Pozdrawiam.
    • matirix20
      matirix20
      Brąz
      na forum od: 09.08.2008 Posty: 818
      Dzięki za link do materiałów Destrukta. Na pewno je wszystkie "przestudiuje"

Miałem teraz rozpocząć sesję ale ide czytać wszystkie te artykuły. Dzięki wielkie jeszcze raz. Własnie takie czegoś szukałem.