[HM2] Duża baza

• ImWealth
      ImWealth
      Brąz
      na forum od: 10.11.2011 Posty: 715
      Witam,
      chciałem się zapytać czy jest możliwość w hm2 ustawienia aby usuwał handy starsze niż np 3 miesiące wszystkich graczy prócz moich? Czyli inaczej mówiąc, żebym miał tylko baze na innych graczy z ostatnich 3 miesięcy a żeby program tylko moich handów nie usuwał?
  • 4 odpowiedzi
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

a wgrywałeś dodatkowe handhistory?
      Ręce na swoich przeciwników masz dzięki temu, że właśnie Twoje ręce są w bazie.
      Tak więc nie ma takiej możliwości ;)

Pozdrawiam
    • ImWealth
      ImWealth
      Brąz
      na forum od: 10.11.2011 Posty: 715
      Tak wgrywałem dodatkowe hand history i właśnie chodzi mi o to żeby hm usuwał handy starsze nić np 3 miesiące.
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 4 587
      salyk a purge hands wybranie zakresu i swojego aliasu zeby nie usunelo rak? Przeciez chyba o to mu chodzi:) Przynajmniej tak zrozumialem, moze automatycznie nie usuwa handow, ale mozna to robic manualnie np raz na miesiac.
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Napisane przez innocent2102
      salyk a purge hands wybranie zakresu i swojego aliasu zeby nie usunelo rak? Przeciez
      Też o tym myślałem, ale jeśli w bazie danych miałby tylko swoje ręce, a chciał usunąć ręce przeciwników to by nie było takiej możliwości ;)

Skoro dogrywałeś dodatkowe ręce to możesz zrobić tak jak pisał innocent2102.
      Co prawda musisz to robić ręcznie, ale powinno Ci to pasować.
      Database>Purge

Pamiętaj tylko, żeby swoich rąk nie usunąć.

Pozdrawiam