[HM2] HM2 źle liczy winrate

• chriskwns
      chriskwns
      Brąz
      na forum od: 07.10.2012 Posty: 859
      Witam, mam taki problem z HM2, że źle oblicza winnings i winrate. Gram na starsach, ostatnio miałem lekki down i trochę straciłem, dziś odrobiłem bankrolla do tej samej kwoty, a mimo to HM2 pokazuje mi dużo mniejszy winning niż poprzednio. Z tego co udało mi się przeanalizować to wszystkie ręce mam zapisane. Gram tylko w USD, na jednym limicie, nie dostałem żadnego rakeu ani bonusu, po skończonej sesji zostawiam zawsze starsy i HM2 włączonego przez kilkanaście minut żeby sobie wszystko skopiował. Miałem też kiedyś inny problem, jeśli w tym samym dniu grałem na różnych limitach, lub np. pierwsza sesja na ringach potem normalnie wyłączam kompa i wieczorem grałem ale już na zoomie to HM2 często mieszał mi rozdania, te z zooma wrzucał do sesji z ringów itp. Miał ktoś taki problem, jest jakieś rozwiązanie ?
  • 1 odpowiedź
    • jeneral86
      jeneral86
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.11.2009 Posty: 4 666
      Witaj chriskwns,

Przepraszam, że tak późno nadchodzi pomoc.

Dziwna sprawa. Czy aktualizowałeś Hold'em Manager 2 to najnowszej wersji?

Czy soft PokerStars masz ustawiony w języku angielskim i czy zezwalasz aby dealer w oknie czatu publikował wszystkie informacje (klik na stole w żetony, dealer says "everything").

Jeśli powyższe się zgadza - możesz jakoś udokumentować te błędy. Screeny z komentarzem?

Pozdrawiam,
      jeneral86