Duel of Champions

• Paavv
      Paavv
      Brąz
      na forum od: 15.10.2009 Posty: 1 459

Hej!
      Może ktoś tutaj w to gra?
      Jak nie to postaram się zainteresować, bo sporo pokerzystów ma/miało doczynienia z magickiem:

Karcianka Ubisoftu podobna do magicka tylko, jak dla mnie, bez dwóch głównych wad magicka czyli tego, że jest drogo i nie ma z kim grać. Ta gra jest oparta na bardzo popularnym ostatnio systemie, czyli jest darmowa, a walutę którą zdobywa się podczas gry można kupić za kasę. Acha no i jest po polsku co też jest zawsze przyjemniejsze.

Oczywiście nie wkładając ani grosza nie będzie się ani trochę poszkodowanym względem osób które płacą, jest to samo tylko wolniej.

Gramy w świecie might&magic, czyli frakcje, grupy zaklęć, stworki mamy znane na przykład z heoroes, nekropolia, inferno bla bla bla.

Mamy do dyspozycji:
      - gry rankingowe, dobiera nam graczy z podobnym rankingiem
      - turnieje codzienne z wielkimi pulami złota dzielone między najlepszych, struktura coś jak w turniejach pokerowych
      - sparingi z kumplami

Softowi jeszcze sporo brakuje, ale gra się rozwija, nowe opcje i usprawnienia dochodzą cały czas

Oficjalna strona: http://www.duelofchampions.com/pl/index.aspx

Jak ktoś gra to pisać, można się posparować.

A jak ktoś nie gra i ma pytanie to pytać

:fdrink
      ?(
  • 5 odpowiedzi
    • Paavv
      Paavv
      Brąz
      Widzę, że zainteresowanie nieduże, a ja tylko podbije bo wczoraj weszła aktualizacja i nowy tryb gry, coś w stylu home games na P*. Można tworzyć turnieje w trybie szwajcarskim, publiczne/prywatne. Fajna opcja bo jak by jednak zainteresowanie było, można sobie organizować cykliczne turnieje PS

:fdrink
    • queristo
      queristo
      Brąz
      na forum od: 04.10.2009 Posty: 1 746
      Ile to zajmuje miejsca na dysku?

E: ok, znalazłem - 200 MB
    • Nathrakh
      Nathrakh
      Brąz
      na forum od: 16.02.2008 Posty: 97
      No mi się podoba, tak uproszczony MtG.
      A może masz jakieś porady dla początkujących np. co kupować? Bo ja kupuje boostery po 12,500 a jak uzbieram sealsy to komplety 10 boosterów.
      Fajna gierka
      Pozdro
    • Paavv
      Paavv
      Brąz
      Siema

boostery po 12,500 zdecydowanie najlepsze na początek, kiedy nie masz wielu kart z podstawki, później spoko są pakiety emilio za 20,000, tyle samo kart za drożej, ale masz tam też karty z powstania pustki(dodatek który wszedł w styczniu z nową frakcją, świątynia), ale w tym dodatku są karty do wszystkich frakcji.

Za sealsy najekonomiczniej jest ofc kupować pakiet 30 boosterów, ale sam nigdy nie byłem na tyle cierpliwy i też biorę te za 1000 sealsów.

Jak już trochę kart się uzbiera, to boosterki bohaterskie, żeby można było sobie złożyć talie każdej frakcji.

Jak już mamy sporo kart z podstawki, widać jak otwieramy już któryś booster za 12,500 i żadnej nowej karty. To zamiast kompletu 10 boosterków z podstawki, dopłacić 200 pieczęci i kupić taki komplet z powstania pustki

Reszta boosterków i kompletne talie to strata kasy i tak naprawdę do tego ograniczają się zakupy.

Jaką frakcje wybrałeś sobie na początek?
    • Nathrakh
      Nathrakh
      Brąz
      na forum od: 16.02.2008 Posty: 97
      Wybrałem necro (w każdej grze jeśli jest dostępna rasa trupów to ich wybieram, lubię trupy :f_eek: ). Na razie nie mam bardzo dużo kart więc deck nie ma jakieś fajnej koncepcji. Dużo creatures i dużo czarów, mało kart fortuny(wydaje mi się ze z tali necro sa one słabe). Całkiem nieźle mi idzie wczoraj 10 wygranych rankedów z rzędu i elo koło 500.
      Może wyślij zaproszenie to zagramy mały sparing nick : Nathrakh86
      Pozdro.