Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

challenge SNG 180tki

• seedorf333
      seedorf333
      Brąz
      na forum od: 04.01.2011 Posty: 1 056
      Witam!

Z racji, ze ostatnio jakos ciezko mi sie zmotywowac do grania, to postanowilem zrobic challenge, ktory polegal by na rozegraniu danej ilosci gier SNG 180 turbo.
      Mam nadzieje, ze sprawi to ze bede bardziej ochoczo podchodzil do grania.

Jezli ma ktos propozycje na jakich zasadach mialby sie ten challenge odbyc to prosze o sugestie!
  • 1 odpowiedź
    • CzesioO
      CzesioO
      Brąz
      na forum od: 15.01.2008 Posty: 205
      3 tabele:
      volume, ROI, profit, zalapujesz sie dopiero po rozegraniu minimum 750 turkow, stawki od 2,5$ w górę

za 1 miejsce w tabeli 10 pkt, za 2 miejsce 8 pkt, 3 6 pkt, 4 4 pkt, 5 2 pkt, 6 1pkt.

później sumujemy każdemu ilość pkt do dużej tabeli i tam dzielimy nagrody (40%,25%,15%,10%, 5%,5%) wpisowe 50-100papierów, wpłata oznacza udział w chalengu, wpłacamy komuś znanemu(najlepiej jakiemuś adminowi który z nami sie pobawi) zabawa trwa od pierwszego do ostatniego kwietnia.

taka moja propozycja :fdrink