[inne] format plików

• Arielooo
      Arielooo
      Brąz
      na forum od: 20.06.2010 Posty: 837
      witam. chciałem wydrukować sobie większość artykułów z ps. z tego względu że nie mam drukarki postanowiłem pobrać program FreePDF , zapisać wszystko na dysk i zanieść do drukarni. niestety w drukarni powiedzieli że nie mogą otworzyć pliku ( pliki OXPS, mam windowsa 8). co robic? zna ktoś jakiś konwerter który pozwoli zmienić mi pliki OXPS na zwykły PDF lub jakiś typ który był bez problemowo otwierany przez wczesniejsze windowsy?
  • 2 odpowiedzi
    • Arielooo
      Arielooo
      Brąz
      na forum od: 20.06.2010 Posty: 837
      okazało sie że nie pobierałem przez FreePDF tylko dawałem drukuj i automatycznie windows zapiyswałna dysku. pobrałem teraz znowu FreePDF ale nie wiem jak to ma działać. a wgl strasznie dużo roboty gdybym znowu miał wszytsko pobierać. trzeba mi tylko jakiś konwerter chyba że ktoś ma artykuły na dysku i chętnie się nimi podzieli ( w formacie innym niż oxps)
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 536
      Witaj Arielooo,

Ja bym to zrobił "trochę" inaczej. W niektórych drukarniach możesz korzystać z komputerów z dostępem do internetu. Możesz wtedy zalogować się na swoje konto na PokerStrategy.com i wydrukować artykuły, nie zapomnij się tylko wylogować. Jest o chyba prostsze rozwiązanie.

Żeby mieć dostęp do artykułów musisz mieć odpowiedni status dlatego "dzielenie się" nimi nie jest dobrym pomysłem.

Pozdrawiam.