[inne] Wybór

• Memoriales
      Memoriales
      Brąz
      na forum od: 07.05.2012 Posty: 105
      Witam serdecznie.
      Mysle ze takich tematow było juz sporo ale nie potrafie ich znalesc, mianowicie. Chciałbym rozpoczac przygode z HUDami, gram juz troche i mysle ze odrobine trace nie uzywajac ich. Oczywiscie w gre wchodza niskie stawki. Uzywałem kiedys jakiegos darmowego programu ale mozna bylo tam tylko korzystac na jednym stole i z ograniczonymi opcjami. teraz chcialbym wyprobowac trial albo HM2 albo PT4 oraz nastepnie zakupic ich pełna wersje.
      Stąd takie moje pytanie. Jakiego programu ludzie w sieci czesciej uzywaja i dlaczego ? jest to PT4 czy HM2 ? Bo gdy rozpoczne trial chcialbym od razu skupic sie na programie ktory zakupie w pozniejszym czasie. Mozecie jakos doradzic ? ja rozumiem iz napewno zdania beda podzielone, ale tak mniej wiecej statystycznie ?
  • 5 odpowiedzi
    • yoovan
      yoovan
      Srebro
      na forum od: 09.11.2009 Posty: 2 091
      Ja mam HM2, więc polecam PT4.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 535
      Witaj Memoriales,

Nie ma odpowiedzi na to pytanie, które de facto pojawia się na forum co kilka dni :f_cry:

Jednej osobie będzie się podobać PT innej HM. To ty musisz sobie wyrobić zdanie na ten temat, a możesz to zrobić za darmo bo jak sam zauważyłeś programy te mają 30 dniowe triale.

Jeśli już zaczniesz korzystać z jednego programu to przesiadka na drugi będzie bardzo prosta, są one podobne.

Pozdrawiam.
    • Memoriales
      Memoriales
      Brąz
      na forum od: 07.05.2012 Posty: 105
      A jak wykupie licencje moge programu uzywac na 2 komputerach oczywiscie nie jednoczesnie ?
      Jak na dzien dzisiejszy bardziej sklonny jestem do PT4 poniewaz jest promocja na zakup od PS a to juz jakis plus w kierunku do jednego z programow.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 535
      Jeśli to Ty będziesz z tych programów korzystać to nie widzę w tym problemu. Zobacz oba triale i wtedy sam zdecyduj któy będzie dla Ciebie lepszy.

Różnica w cenie wynosi kilka $ więc ja bym się raczej kierował funkcjonalnością tych programów a nie ceną.

Pozdrawiam.
    • sniokers
      sniokers
      Brąz
      na forum od: 24.01.2012 Posty: 455
      Polecam najpierw spróbować wersji trial HM2 i PT zobaczyć co bardziej odpowiada i dopiero później kupować.