[HM2] Waiting for hands...

• dareczko24
      dareczko24
      Brąz
      na forum od: 09.03.2009 Posty: 182
      Witam !
      Od kilku dni nie pokazuje mi się hud tylko okienko waiting for hands.Wszystko było w porządku do czasu zawieszenia się HM i restartu komputera.Od tej pory się wszystko powaliło zrobiłem już wszystko, przeinstalowałem HM oraz PS.Uprzedzam że soft mam w j.angielskim,uruchamiam jako administrator, ścieżka zapisu jest dobrze skonfigurowana (pierwsze co myślałem to zmienić folder zapisu rąk ale co dziwne ręce normalnie zapisują sie w folderze a mimo to HM nic nie pokazuje)
      Ma ktoś pomysł ?? czy po prostu będe musiał zrobić formata?
  • 4 odpowiedzi
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

co grasz?

Napisane przez dareczko24
      ścieżka zapisu jest dobrze skonfigurowana (pierwsze co myślałem to zmienić folder zapisu rąk ale co dziwne ręce normalnie zapisują sie w folderze a mimo to HM nic nie pokazuje)
      Tak czy siak, spróbuj zmienić ten folder. Pamiętaj tylko, aby zmienić go zarówno w sofcie Poker Stars, jak i w HM.

Pozdrawiam
    • dareczko24
      dareczko24
      Brąz
      Zrobiłem jak radziłeś ale dalej nic.Zauważyłem że jak włącze cashowke to pojawiają się kwadraciki ale z kreseczkami czyli nie ma żadnych danych przy graczach .Gram tylko sng czasem mtt (na ktorych zupełnie nic nie popkazuje tylko waiting for hands)
      Pozdrawiam :)
    • dareczko24
      dareczko24
      Brąz
      Niestety obawiam się że to może być coś z systemem bo wszystko zaczęło się dziać jak HM mi się zawiesił i musiałem resetnąć kompa bo nic nie można było zrobić ale wcześniej HM działał super przez dłuuugi okres.
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Napisane przez dareczko24
      Niestety obawiam się że to może być coś z systemem bo wszystko zaczęło się dziać jak HM mi się zawiesił i musiałem resetnąć kompa bo nic nie można było zrobić ale wcześniej HM działał super przez dłuuugi okres.
      Jeśli musiałeś zresetować komputer ręcznie, to możliwe jest, że padła baza danych.
      Spróbuj stworzyć nową, czystą bazę danych i przetestuj czy tam będzie działać.

Pozdrawiam