Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Agro BRM challange - budujemy rolla.(challange zawieszony)

• domycia
      domycia
      Brąz
      na forum od: 27.10.2012 Posty: 607
      Dzień dobry!

Challange ogłaszam publicznie, żeby mieć więcej motywacji do działania.

Od 2 tygodni uczę się grać PLO - grywając sobie PLO2 i PLO5 doszedłem do wniosku, że marnuję swój czas. Gry na tych stawkach co absolutnie nie-rozwojowe, ograniczają się do grania nut-or-fold w 5way pulach co rozdanie, ponadto rake zabiera znaczną część profitu co zdecydowanie utrudnia przechodzenie stawek.

Poszedłem za radą kilku osób i postanowiłem zacząć przygodę z Omahą od gry na PLO10, a rolla zbudować na innej odmianie.

Stąd ten challange - tymczasowo wracam na NLHE SH, gdzie na micro stawkach odnosiłem jakieś tam sukcesy i mam zamiar, korzystając z agresywnego zarządzania kapitałem zbudować rolla na PLO.

Kilka osób polecało mi w sumie, żebym po prostu masstablował to nl5 gdzie robie easy dwucyfrowy winrate, ale jednak ja lubię wyzwania i będę próbował zbudować kapitał agro brm'em - daję sobie czas do końca marca - jeśli do tego czasu nic nie ruszy to rolla będę budował grindując 20+ stołów NL5 do usranej śmierci :f_frown:

Challange:

BRM: Gram agresywnym BRM'em - 10 BI na limit. Przy spadku do 8 BI na limit schodzę na niższe stawki.
      Termin: do 27 marca chcę wiedzieć jak działa ta metoda (idealnie by było jakbym już wtedy miał zbudowany roll) - wtedy decyduje co dalej.
      Cel: Zbudowanie rolla pozwalającego na swobodną grę i naukę na stawkach PLO10. Potrzebuję przynajmniej 350$.
      Co będę grał: 4-6 stołów NLHE SH z maksymalnym table selection.

Challange właściwie zacząłem wczoraj, odpaliłem NL5 ZOOM i dobiłem BR do 100$

• 20 odpowiedzi
    • 1
    • 2