[HM] Nagle przestał importować i updatetować HUd'a

• mik1984
      mik1984
      Brąz
      na forum od: 16.11.2008 Posty: 6 195
      HM wyświetla jedynie w HUD'zie ręce zmagazynowane z poprzednich sesji, nie dodaje nowych. Na dole na dymku ręce jednak się importują i pokazuje wynik ile rąk było podczas sesji rozegranych i jaki jest wynik.

W rozpisce Hands na dzisiaj jest jedynie 13 rąk, mimo, że zagrałem 28 według dymka.

Próbowałem restartować HM, ale to nic nie daje. Tak też jest na kilku stołach. Pliki z historią rąk pozostały w folderze Poker770/ History, czyli HM ich nie wciągnął do bazy danych. Pojawił się komunikat o błędzie, że że jakiś "header" w pliku się nie zgadza. Wygląda jakby HM przestał rozpoznawać ręce z Poker770.

Po wciągnięciu ręcznie, ręce pojawiają się w dymku, ale jedynie część z nich nie wyświetla się w HANDS, natomiast w REPORTS wyświetla się kilka rąk, tyle że po 7-8 razy te same. Normalnie totalny krzak z importem.

Importuje się jedno, pierwsze rozdanie, potem dostaje tego pop upa i już się z danego stołu nic nie importuje.

PS nie wiem czy to normalne, ale pliki na tej stronie w HH są w xml a nie txt.

PS reinstalka softu pokerowego nic nie dała.
  • 2 odpowiedzi