[inne] Holdem Resources

• soczko18
      soczko18
      Brąz
      na forum od: 07.06.2009 Posty: 821
      Witam. Mam problem z zakupem licencji. Podczas zapłaty mamy dwie możliwości :kartą kredytową bądź za pośrednictwem konta paypal. Specjalnie dokonałem wpłaty na paypala aby móc opłacić licencję, natomiast po wpisaniu danych przy zamówieniu wyświetla się komunikat żeby podać kartę kredytową... Kart nie posiadam kredytowych, zatem opcja paypal również odpada czy coś mam nieustawione ?
  • 3 odpowiedzi
    • imgoingtomirage
      imgoingtomirage
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.07.2010 Posty: 23 266
      Witaj,

Czy jesteś pewny, że zaznaczyłeś na samym dole formularza, że chcesz dokonać płatności za pośrednictwem PayPal?

Jeśli tak, to spróbuj może skorzystać z innej przeglądarki, ponieważ z opisu Twojego wynika, że wybierasz pierwszą z opcji.

Po wybraniu PayPal i podaniu danych, powinieneś przejść do poniższego okna z logowaniem do PayPala:

Pozdrawiam.
    • soczko18
      soczko18
      Brąz
      Dzięki za odpowiedź, mam dokłądnie takie samo okno jak wkleiłeś. Natomiast jeżeli zaloguję się do paypala wyświetla się aby dodać kartę kredytową..

Uploaded with ImageShack.us
    • soczko18
      soczko18
      Brąz
      Dobra, już wszystko wiem. Konto musi być zweryfikowane aby dokonywać płatności :) Do kosza temat albo dla potomnych :)