[HM2] zakup small

• 4 odpowiedzi
    • marszp81
      marszp81
      Brąz
      na forum od: 04.06.2010 Posty: 547
      spróbowałem normalnie kupić na stronie HM, okazało sie że mam jakiś rabat 23$ więc cena atrakcyjna,ale tu kolejny problem .Gdy doszło ,po zalogowaniu,do płatności okazało się że nie mam jak zapłacić.Nettelera nie mam z karty kredytowej nie chce,pozostają jakieś dziwy no i PayPal,bo MB nie ma na liście
      Czy ktoś z Was płacił przez PayPal?bo już zakładałem konto ale wszedłem na stronkę z opiniami i wszyscy wyzywają ich od złodziei .
      Chodzi mi o Small Stakes Version .Mam nadzieje że obsługuje speeda.
      I ostatnie,powiązane z moim poprzednim wpisem,czy po zakupi jak otrzymam kod to wystarczy go wkleić w triala ?czy też trzeba instalować wszystko od nowa
      Sprawa pilna bo został mi ostatni dzień
      pozdro
    • ts1947
      ts1947
      Brąz
      na forum od: 26.03.2012 Posty: 803
      dlaczego z karty kredytowej nie chcesz? A zalozenie netellera to 3 minuty.
    • marszp81
      marszp81
      Brąz
      na forum od: 04.06.2010 Posty: 547
      okazało sie ze mam konto na netku tylko że w euro,czy HM przeliczy czy nie zaakceptuje i przy okazji dopiero traz dokonałem weryfikacji więc czy będzie zwłoka i przy okazji można miec 2 waluty na netku
    • MrBaikal
      MrBaikal
      Brąz
      na forum od: 01.10.2008 Posty: 556
      marszp81

Jak masz konto w alior syncu to przez ich link załóż konto paypall - dostaniesz jeszcze z 20zł :) czy tam 50zł nie pamiętam - jeżeli chodzi o te płatności, to zamawiałem kiedyś ze 2 rzeczy z ebay'a (zamawiałem ze stanów, przewalutowanie nie były tragiczne) i płaciłem za noże zamawiane Japonii nie było problemów nic się nie stało, wydaje mi się, ze to bezpieczna forma płatności