Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

500k rąk do nl50

• miron666
      miron666
      Brąz
      na forum od: 04.04.2012 Posty: 177
      Wstałem dziś rano i pomyślałem czemu nie? Zawsze to jakaś motywacja zaczynam od nl2 i stawiam sobie bezpieczny warunek min 30 buy-inów na wskoczenie limit wyżej, obecnie jeszcze muszę ugrać 35 $ do nl5. Po uzykaniu tej wymaganej kwoty robię przerwę 3 dni na znalezienie dobrych/pomocnych artykułów i filmów, poświęce czas na analizę gry i spoty w których popełniłem błąd, wyciągnę wnioski, wezmę głębszy oddech i zanurkuje limit wyżej. Można przeczytać milion artykułów ale nie zrobi się z tego użytku jeśli nie podchodzimy do gry ze spokojem i chłodną kalkulacją ryzyka do zysku, dlatego mindset czyli umiejętność kontrolowania swoich emocji i ego jest tak ważna w tej grze, podczas gry często powtarzam sobie - graj spokojnie, MYŚL, nie angażuj się w spoty które zaprowadzą cię do ciężkich decyzji i niepewności swojego położenia, mniejsza strata to zysk! Po rozegraniu dużej ilości rąk poczułem że nie przywiązuje się już w takim stopniu do kart które trzymam i stanowią one jedynie wartość na showdownie, droga która cię do niego prowadzi czyli flop turn i river jest dużo ważniejsza. Wskoczyłem kiedyś prawie na NL25, nl10 było dla mnie bardzo grywalne i wiem że moge tego dokonać, postępy będę wrzucać gdy znajdę czas, chęci, no i gdy będę się mogł oderwać od pokera :P
      Czemu tak dużo rąk? Daje sobie zapas na nieprzewidziane zdarzenia :P
      Wish me luck :s_grin: !

Dotychczasowy wykres:
  • 8 odpowiedzi
    • blelol
      blelol
      Brąz
      na forum od: 17.12.2010 Posty: 2 267
      jeśli idzie dobrze tzn wiesz o co chodzi w rozdaniach, masz mało sytuacji w których nie wiesz co zrobić, graj po prostu dalej i wyżej. Najlepsza jest nauka poprzez grę. Na filmikach i artach nauczysz się standaryzować w głowie trudniejsze spoty. Nic nie zastąpi dynamiki gry przy stołach. Jeśli czujesz że grasz źle to dopiero analize.

PS: Jak to wykrs z nl2 to masz niezłe nonsd :D jakie masz af ?
    • Dreadman7
      Dreadman7
      Brąz
      na forum od: 31.08.2010 Posty: 1 646
      A skąd pomysł, żeby zagrać akurat 1kk rąk? Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że jeżeli w 1kk rąk nie dojdziesz do nl200, to powinieneś odpuścić sobie pokera, a Ty za cel sobie stawiasz nl50
    • miron666
      miron666
      Brąz
      mój af to 2,7 i tak to są wyniki z nl2 i ostatnio mój non masakrycznie właśnie spadł, ciezkie dni nastały :P z okolicy zera zeszło na - 25 $, chyba dlatego że więcej kart gram między innymi sc i troche nietrafiam na flopach.

I racją powinien chyba zmienić cel na 500k bo 1kk to strasznie dużo i w zasadzie wyznacza mały winrate.

Wczorajsza sesja to ponad 3k rozegranych rąk z początkowych wygranych 6 buyinów zostały 2 więc słabo wyszło z bb/100 ale sesja na +, głównie tak słabo przez zniszczone 2x razy AA, przegranie fd vs fh, musiałem foldować TPGK, przegrane overpary, pare nieudanych blefów i się zebrało, non sd niskie jak nigdy. Dzisiaj spróbuje pograć a wcześniej przeanalizuje rozegrane wczoraj ręce.
    • miron666
      miron666
      Brąz
      Okej nl2 pokonane w 50k rozdań
      tu wykres

Zaczynałem od 13 BI

A podejście pod nl5 zakończone sukcesem 1/3 drogi już za mną. Podczas dziejszej nocnej sesji dostałem mega upswing 3,2k rozdań i 32bb/100 i w porównaniu do nl2 czułem się jakbym grał swój a game bez przeszkód, zasługa również tego że karty wchodziły ale na tym limicie o wiele łatwiej czytam przeciwników ich zakres rąk itd, dużo wrzucam rąk do oceny i nie pakuje się w skomplikowane spoty gdzie range przeciwnika jest szeroki. Jeśli to nie zwykły fart to jest dobrze :D

Tu wykres z nocnej sesji nl5

~53k rąk rozegranych
    • rootpl
      rootpl
      Brąz
      na forum od: 03.04.2010 Posty: 1 692
      Pamiętaj, że na NL5 można w 3k rąk poleciał tyle samo w dół ile udało Ci się pójść w górę.
      Uprzedzam, żebyś nie tiltował i nie poleciał w 1k rąk -50$ co się też może zdarzyć.
      Pozdro
    • miron666
      miron666
      Brąz
      o fak jestem chip leada w micro millions event - 10 co za emocje ;D 1/146
    • wuzetes
      wuzetes
      Brąz
      na forum od: 12.04.2009 Posty: 434
      i jak idzie?
      GL!
    • miron666
      miron666
      Brąz
      udało mi się 2 razy zająć płatne miejsca w micromillions 20/25K - 250 $ i 64/37k - 216 $
      dlatego obecnie zaczynam grać nl10. Na nl5 miałem dość przyjemny winrate po 12.5 k rąk 15.2bb/100. Musiałem zrobić cashout 100 $ i stan rolla to 520 $, chcę wskoczyć do bezpiecznego 750 $ i dopiero wtedy zaczac nl25 (min 30 BI). Narazie różnice widzę takie że jest sporo cs na tym limicie jak i spore kolejki do stołów, przegralem dzisiaj KK vs 52o, AA vs 48s, muszę przemyśleć swoją grę i podejście bo zaczynam overplayować. Zastanwiam się czy nie dałoby się przenieść do działu blogów, tam bardziej pasuje ten temat.

I zauważyłem coś dziwnego, niektóre ręce HM na nl10 po prostu omija i nie mam ich w statystykach.