[PT4] Moj profil (hud)

• aldon7
      aldon7
      Brąz
      na forum od: 12.03.2011 Posty: 1 942
      Caly pt4 mi padal... i tak mialem juz dawno zrobic format kompa wiec nie ma problemu, ale chcialbym wyeksportowac sobie swoj hud (a pt4 padl na amen:D nie moge go w ogole otworzyc, jakies problemy z baza).

Gdzie znajde swoj config? W pliku pt4/HUD sa tylko standardowe :(

ps: rozumiem ze w pliku note, sa moje notatki ?:D
  • 5 odpowiedzi
    • aldon7
      aldon7
      Brąz
      pomoze ktos?
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

własne profile najprawdopodobniej znajdują się w folderze
      C:\Users\<username>\AppData\Local\PokerTracker 4\Data
      Z moich obserwacji wynika, że jest to plik Layouts.pt4, jednak 100% pewny nie jestem więc warto byłoby to najpierw dla pewności jakoś sprawdzić.

ps: rozumiem ze w pliku note, sa moje notatki ?

Nie. Notatki zapisane za pomocą PT4 są przechowywane w bazie danych. W katalogu Notes są co najwyżej reguły tworzenia automatycznych notatek przez NoteTrackera.

Pozdrawiam.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 529
      Witaj aldon7,

Ty chyba rzucasz swoim komputerem/laptopem o ścianę podczas gry :s_ugly:

Nikt nie odpowiada, bo najprawdopodobniej nikt się z tym jeszcze nie spotkał.

Pewnym rozwiązaniem jest zrobienie backupu z poziomu PT4, nie wiem czy takie ręczne przekopiowanie plików będzie działać, tzn. w wielu przypadkach na pewno zadziała, ale ręki nie dam sobie za to uciąć. Dlatego spróbowałbym właśnie od przywrócenia PT4 do działania.

To masz jakiś nowy HUD, którym się nie podzieliłeś -> warehouse.

Daj znać jak rozwiążesz lub nie rozwiążesz tego problemu.

Pozdrawiam.
    • aldon7
      aldon7
      Brąz
      Znaczy porzucilem cash games na rzecz mtt i troche pozmienialem hud (ale juz nie pamietam co dokaldnie zmienialem od czasu gry cash :D ).

Cala srode przeznaczylem na zabawy z formatami etc.. i chcialem zachowac najwiecej jak sie da, zanim wszystko wykasuje:D

Co do rzucania to nie:D mam twardy mindset. Nie wiem po czym wnosisz:D
      Pt4 nie chce mi sie w ogole uruchomic:D Jakies takie cos wyskakuje, a ja sie na tym w ogole nie znam. Jako ze moj komp nie zaznal formatu od jakichs 4 lat to olalem to, bo czas na czystki.

ps: mam jeszcze jedno pytanie. pt4 sam zalozy baze kiedy bede go instalowal na swiezo formatowanym dysku? Moja baza pamieta czasy triala hm1 (i to on ja zakladal), a bede zmuszony zalozyc nowa i nie bardzo pamietam czy sam cos musze robic, czy to automat :D
      PS2: da sie jakos baze zalozyc na dysku innym niz C, tak zeby smigalo wszystko bez problemu?

e: szkoda mi czasu na przywracanie pt4 do zycia bo i tak moj komp wymaga formatu, a do tego zupelnie nie znam sie na informatyce i pewnie duzo czasu zajeloby mi ozywnienie go.
      Najgorsze ze takie sciezki nie istnieja u mnie jak wskazaliscie:D Ale ok olac to. Od nowa podrasuje cash profil tak zeby sie na mtt nadawal "D Myslalem ze to ja zle szukam, a to jakies mega zamieszane jest.

ps3: czyli jaka bedzie sciezka do notatek ?
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      ps3: czyli jaka bedzie sciezka do notatek ?

Nie. Notatki zapisane za pomocą PT4 są przechowywane w bazie danych.

W katalogu PostgreSQL, ale są to pliki binarne, więc nie można ot tak czegoś skopiować, i jest.

Pozdrawiam.