[HM2] Dziwny problem z bazą danych

• JagaForever
      JagaForever
      Srebro
      na forum od: 27.08.2008 Posty: 1 461
      Witam, kilka dni temu przeniosłem bazę postgresql z dysku C na inny dysk i od tamtego czasu mam dziwny problem z HM-em. Jak włączam HM-a niby wszystko się normalnie włącza ale w reports nie ma żadnej ręki, jednak jak włącze jakiś stolik, powiedzmy 6-max, i zagram jedną rękę, to pojawiają się ręce tych osób które brały udział w rozdaniu, a więc mogę już przeglądać w HM-ie handy swoje i tych pięciu osób z którymi zagrałem tą rękę, czyli jak chcem na przykład przeanalizować swoją sesję musze po uruchomieniu HM-a zagrać przynajmniej jedną rękę żeby widzieć swoje poprzednie sesje, jak np chcę zobaczyć wyniki jakiegoś rega to musze zagrać z nim handa, żeby jego ręce się pojawiły, miał ktoś taki problem ?
  • 2 odpowiedzi
    • jeneral86
      jeneral86
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.11.2009 Posty: 4 666
      Witaj JagaForever,

Sprawdź proszę czy nie masz czasem ustawionego filtru "Today". Gdyby tak było - będą Ci się wyświetlać reports jedynie z dzisiejszej sesji. Tylko takie rozwiązanie mi przychodzi na myśl w tej chwili.

Daj proszę znać czy wyczyszczenie filtrów zdało egzamin. Jeśli nie - będziemy myśleć nad innym rozwiązaniem.

Pozdrawiam,
      jeneral86
    • JagaForever
      JagaForever
      Srebro
      na forum od: 27.08.2008 Posty: 1 461
      kurde, po jakimś czasie, samo się naprawiło, a teraz znów jest to samo... żadne filtry nie są poustawiane, po kliknięciu reports, nie mogę wybrać żadnego playera, wygląda to tak:

I tak jak pisałem, po rozegraniu handa, np 6maxa, mogę przeglądać wszystkie handy uczestników rozdania które mam w bazie