[PT3] Dziwny problem z PT3

• StoneCutter
      StoneCutter
      Brąz
      na forum od: 03.03.2011 Posty: 1 138
      Witam. Dzisiaj moj komputer dostal crash'a. Poprostu zawiesil sie w miejscu i musialem go zresetowac. Gdy wlaczylem go spowrotem wiele rzeczy na kompie nie dzialalo, takich jak flux, opera i niestety poker tracker 3. Kiedy chce go wlaczyc wyskakuje mi informacja

Co sie stalo ? Co jestem w stanie zrobic ? Czy jestem w stanie jakos zachowac baze ktora mialem ?
  • 8 odpowiedzi
    • arnold89
      arnold89
      Brąz
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 167
      Google --> znajdź "chartdir50.dll" i pobierz, powinno pomóc.

Ogólnie na przyszłość, gdy wyskoczy błąd dotyczący brakującego pliku .dll ta sama procedura jak powyżej. Sam kilka razy się już z tym spotkałem i nie było większych problemów.
    • StoneCutter
      StoneCutter
      Brąz
      kiedys zniechecilem sie do takiego sposobu rozwiazywania problemu, gdyz za kazdym razem wolal o inny plik, po 10 sciagnietych plikach odpuscilem : P nie byl to poker tracker a starcraft, ale sprobuje : P
    • StoneCutter
      StoneCutter
      Brąz
      ale ten plik znajduje sie w folderze pokertrackera !: / sciagnalem nowy i wkleilem go w miejsce starego i dalej wyskakuje ten sam komunikat...
    • Urbi23
      Urbi23
      Brąz
      na forum od: 13.02.2007 Posty: 16 013
      Hej,

Ja bym się zastosował do komunikatu ;) O bazę się nie martw, reinstalacja PT jej nie ruszy (chyba, że ona też uległa uszkodzeniu)

Pozdrawiam
    • StoneCutter
      StoneCutter
      Brąz
      Jak to zatem zrobic ? Znaczy reinstalowac? Rozumiem, ze nie chodzi tu o usuniecie programu i ponowne zainstalowanie :P

Dodatkowo mam pytanie, czy rozdania z folderu Processed moge sobie skopiowac w bezpieczne miejsce i ewentualnie pobrac je trackerem ponownie ( np po formacie ) ?
    • StoneCutter
      StoneCutter
      Brąz
      aj, nie mogles zostac 3 minutki dluzej?:D oddalbym mase raku dzisiejszej nocy dla pokerstrategy, a tak to lipa i trzeba isc spac ;p
    • StoneCutter
      StoneCutter
      Brąz
      witam, rozwiazalem problem, a pomogla mi w nim poprostu firefox :D Opera spamowala mi ze wygasly certyfikaty bezpieczenstwa, ale dopiero firefox pokazal mi, ze certyfikaty bezpieczenstwa koncza sie tego i tego dnia, a jest obecnie uwaga

crush komputera spowodowal ze data ulegla zmianie, przez co nie dzialal pt3 na trialu :D zmienilem date, dziala i jest git :)
    • Urbi23
      Urbi23
      Brąz
      na forum od: 13.02.2007 Posty: 16 013
      Haha, no nieźle :) Przepraszam, że Cię tak na lodzie zostawiłem, spać trzeba! Na przyszłość, po prostu usuwa się PT z poziomu Panelu Sterowania, folder Processed można sobie na wszelki wypadek gdzieś przegrać (choć nie będzie to potrzebne), instaluje następnie PT od nowa i przy uruchomieniu nie tworzy się nowej bazy, tylko łączy z już istniejącą

Pozdrawiam