[HM2] duza baza - problem

• RiverCheckShip
      RiverCheckShip
      Brąz
      na forum od: 22.10.2012 Posty: 72
      Mam bardzo duza baze - zajmuje okolo 40 gb (na osonym dysku)

Problem tkwi w tym ze na dysku gdzie mam system HM2 stworzyl katalog
      C:\Users\XXXxxxXXX\AppData\Roaming\HoldemManager\Database 2\YYYyyyYYY\Players\2

zajmuje on 15 gb

Specjalnie baza zostala stworzona na innym dysku zeby nie bylo problemu z zapelnianiem C.... , jednak okazuje sie ze 60GB na C: to za malo bo pliki z katalogu powyzej i tak zajmuja mase miejsca

Jest jakis sposob zeby zwiekszyc miejsce na C albo zeby przeniesc ten katalog gdzies indziej ? Ewentualnie co moge usunac ?

Uzywam CCleanera i innych programow do oczyszczania dysku wiec nie tedy droga jak cos ;p
  • 3 odpowiedzi
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 894
      Cześć RiverCheckShip,

Tak, jest możliwość przeniesienia tego folderu na inny dysk.
      Informacje jak to zrobić znajdziesz w tym FAQ ze strony HM2.
      Na dole strony jest instrukcja. Zaczyna się od "Now, move the Parent database using Xcopy:"

Ale sam nigdy tego nie robiłem, więc robisz to na własną odpowiedzialność ;)

Pozdrawiam
    • Lookbehind
      Lookbehind
      Brąz
      na forum od: 18.04.2009 Posty: 989
      Napisane przez RiverCheckShip

...Jest jakis sposob zeby zwiekszyc miejsce na C ...
      google it bro. W windows 7 jest do tego wbudowane narzędzie, do tego masz programy jak partition magic. Kosztem miejsca na innej partycji spokojnie możesz zwiększyć rozmiar partycji systemowej.
    • RiverCheckShip
      RiverCheckShip
      Brąz
      na forum od: 22.10.2012 Posty: 72
      dzieki spinek :D (Xcopy jedynie 5 godzin trwalo :) )

Lookbehind - akurat na dysku gdzie mam winde reszta (2ga partycja) stanowi dysk logiczny i nie jestes w stanie nawet po wyodrebnieniu jakiegos miejsca przydzielic go do partycji rozruchowej (no chyba ze chcesz zeby system juz nie wstal ;p), madry jestem po przewaleniu polowy internetu ;p:D