[PT4] PT4 hud graczy nlfr

• Kozaczov
      Kozaczov
      Brąz
      na forum od: 19.11.2012 Posty: 894
      Witajcie, mam taki problem mianowicie posiadam wersje trial poker trackera 4, i przy grach typu sng nie miałem tego problemu ustawiłem sobie huda po swojemu zapisałem ust. go na pokerstarsie i hud prawidłowo pokazywał się przy odpowiednich graczach automatycznie, na cash niestety mam z tym problem :( i jest to troszkę irytujące bo muszę zamiast skupiać się na grze od samego początku to muszę przestawiać huda pod graczy jest na to jakiś sposób?
  • 3 odpowiedzi
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

na początek standardowe pytania:

czy masz najnowszą wersje PT4?
      czy masz prawidłowo ustawione preferowane miejsce zarówno w PokerStars, jak i PokerTrackerze?
      czy statystyki "pojawiają się jak chcą", czy może są na stałe przesunięte np. o jednego gracza?

Pozdrawiam.
    • Kozaczov
      Kozaczov
      Brąz
      tak mam najnowszego pt ale wersja trial jeszcze ale to nie ma znaczenia,
      na pokerstarsie mam ust. preferowane miejsce tylko właśnie nie wiem jak to się liczy, ale biorąc pod uwagę że w sng fifty fifty przy 10 osobowych stolikach mam ust. miejsce nr.5 i tak samo w pokertracker a na cash jest 9 osób to wychodzi że było by to 4-te miejsce i tak samo mam ust. w pokertracker,

ok pobawiłem się dzisiaj rano jeszcze raz tymi ust. preferowanych miejsc ... zauważyłem że przez pierwsze 3 rozdania jest źle poustawiane za 4-tym wskoczyło samo dobrze ...

zobacze wieczorem jak będę grać czy dalej się tak dzieje to zrobie screeny by pokazać wtedy może będzie łatwiej ...
    • Kozaczov
      Kozaczov
      Brąz
      wydaje się, że wszystko ust. już dobrze co prawda muszę przeczekać max 4 rozdania pełne by się prawidłowo ustawił hud ale to lepsze niż samemu przestawiać huda za każdym razem ... tak więc podpowiedzi się przydały dzięki pozdrawiam