[HM2] Turnieje - wszystkie przegrane

• VielebnyPik
      VielebnyPik
      Brąz
      na forum od: 12.09.2012 Posty: 15
      Gram na PS turnieje SnG HT HU. Od 2 dni (chyba po kolejnym Upg) HM traktuje wszystkie rozegrane turnieje jako przegrane niezależnie od wyniku. ROI wychodzi mi -100%.
      Ktoś spotkał się z czymś podobnym?
      Irytuje mnie też to, że jeżeli gram 2 turnieje rownolegle to HM traktuje je jako jeden turniej za podwójną wpisową mieszając rozdania.
  • 4 odpowiedzi
    • ikarPL
      ikarPL
      Brąz
      na forum od: 08.06.2011 Posty: 2 316
      oczywiscie - Options--> Hand History Options i zaznaczasz Save My Hands History

powinno zadzialac ;-))
    • VielebnyPik
      VielebnyPik
      Brąz
      na forum od: 12.09.2012 Posty: 15
      >>oczywiscie - Options--> Hand History Options i zaznaczasz Save My Hands History

Prawie dobrze
      Konkretnie to "Tornament Summary Options" "Save My Tournament Summaries" miałem odznaczone
      Chyba do nie dawna nie było w ogóle takiej opcji - pewnie po ugr oprogramowania PS się pojawiła.
      Dalej mam problem z sumowaniem turniejów rozgrywanych równolegle na kilku stołach
    • ikarPL
      ikarPL
      Brąz
      na forum od: 08.06.2011 Posty: 2 316
      dziwne - ja przeczytalem dokladnie jak mam w sofcie pokerstars.eu
      moze masz soft z com albo innego fr??
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

Napisane przez VielebnyPik
      >>oczywiscie - Options--> Hand History Options i zaznaczasz Save My Hands History

Prawie dobrze
      Konkretnie to "Tornament Summary Options" "Save My Tournament Summaries" miałem odznaczone
      Chyba do nie dawna nie było w ogóle takiej opcji - pewnie po ugr oprogramowania PS się pojawiła.
      Dalej mam problem z sumowaniem turniejów rozgrywanych równolegle na kilku stołach
      ta opcje istnieje na Poker Stars od bardzo dawna, przynajmniej z 1,5 roku ;)
      Pamiętaj również, aby ten folder z "Tournament Summaries" wskazać HM2, żeby stamtąd pobierał (w analogiczny sposób jak wskazanie folderu do autoimportu rąk). Więcej info:
      http://hm2faq.holdemmanager.com/questions/642/Poker+Stars+Setup#Tourney%20Summary

Pozdrawiam