[TN] Sit-n-Go Opener

• Malolat69
      Malolat69
      Brąz
      na forum od: 17.12.2012 Posty: 202
      Siemka!

Mam problem z TN SnG Opener. Mianowicie chce aby mnie automatycznie wkupywalo do 4 na raz 1.5$ Hyper Turbo sng 6max przez 15 min. Wpisuje w tą tabelke komende na wszystkie sposoby i gdy robie test filtra wszystko jest git tylko buy-in zawsze przeskakuje na min 0 max 0.

A 2 sprawa to zaraz po rejestracji chcialbym aby aby okno lobby tego sng automatycznie sie zamykalo jak to zrobić???

Dzięki :fdrink :f_cool:
  • 6 odpowiedzi
    • kozak567
      kozak567
      Brąz
      na forum od: 28.06.2007 Posty: 3 181
      a wideo konfigurowania TN pod sity Pan ogladal?
    • prosteraczej
      prosteraczej
      Brąz
      na forum od: 02.06.2010 Posty: 154
      To z lobby to w P* możesz ustawić, żeby w ogóle się nie otwierało. Options > Advanced Multitable Options > Auto-open tournament lobby (odznaczasz).
      No chyba, że grasz gdzieś indziej. A ustawienia openera to rzeczywiście są wyłożone bardzo dobrze w filmiku.
    • Malolat69
      Malolat69
      Brąz
      Napisane przez kozak567
      a wideo konfigurowania TN pod sity Pan ogladal?
      No właśnie tak i zrobilem tak jak tam było, wszystko git wpisuje że chce $1.5 robie test i mi przeskakuje min 0 i max 0.

Napisane przez prosteraczej
      To z lobby to w P* możesz ustawić, żeby w ogóle się nie otwierało. Options > Advanced Multitable Options > Auto-open tournament lobby (odznaczasz).
      No chyba, że grasz gdzieś indziej. A ustawienia openera to rzeczywiście są wyłożone bardzo dobrze w filmiku.
      Dzięki :fdrink
    • Urbi23
      Urbi23
      Brąz
      na forum od: 13.02.2007 Posty: 16 013
      Hej,

Wpisz to 1.5$ w nazwę, nie ruszaj w ogóle innych filtrów

Pozdrawiam
    • kozak567
      kozak567
      Brąz
      na forum od: 28.06.2007 Posty: 3 181
      Napisane przez Urbi23
      Hej,

Wpisz to 1.5$ w nazwę, nie ruszaj w ogóle innych filtrów

Pozdrawiam
      zrob tak jak kolega napisal i tak jak jest na filmiku czyli 1.5 wpisujesz w search na PS i kopiujesz potem nazwe do TN a min i max sie nie bawisz w ogole
    • Malolat69
      Malolat69
      Brąz
      Ok dałem rade. Wszystkim dzięki :fdrink