[PT4] Nie widzę statystyk i inny problem

• siekov
      siekov
      Brąz
      na forum od: 17.11.2010 Posty: 369
      Parę dni temu pobrałem Poker Tracker 4. Hub mi działa chyba bo wyświetla na PS. Lecz działa tylko na cash i tylko na stolikach 6 osobowych. 2 sprawa nie wyświetla mi, żadnych statów, mam albo - albo 0. Czy on dobiera zbiera staty poprzez granie z graczami? Grałem wczoraj długo i nic się nie zmieniło. Nie porównuje on zagrań graczy z którymi grałem przed pobraniem programu?
  • 30 odpowiedzi
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

po pierwsze czy masz rozegrane rozdania widoczne w raportach trackera ( w samym programie, nie w HUDzie)?

Jeśli chodzi o turnieje, to czy masz klienta PokerStars w języku angielskim? To ważne jeśli chodzi o turnieje.

Ponadto upewnij się, że masz zapisywaną historię rozdań w języku angielskim.

Wszystkie powyższe punkty są obowiązkowe do poprawnego działania trackera. Jeśli je spełniasz i nadal problem występuje, to powiedz czy Twoje rozegrania są poprawnie importowane do trackera? Tzn. czy możesz je przeglądać w samym trackerze ( nie w HUDzie)?

Pozdrawiam.
    • siekov
      siekov
      Brąz
      dzieki za odp

nie mam PS w j.angielski i zaraz to zmienie, tak samo gdzie mam sprawdzić ta historie rozdań w angielskim?

Na pewno wszystko miałem po polsku i przez to mi nie działa tracker

edit. wszystko działa już ;)

teraz tylko pytanie czy on zbiera staty dopiero od teraz? czy da sie jakos zgrac z wczesniejszymi moimi grami i zeby program jakos to zgrał ze soba?
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Ponieważ poprzednie rozdania były zapisane w języku polskim, nie są one zaimportowane.

Jeśli bardzo zależy Ci na zaimportowaniu również tamtych rozdań, to możesz albo wysłać prośbę do supportu o wysłanie Ci Twojej historii rozdań ( w język angielskim oczywiście).

Pozdrawiam.
    • siekov
      siekov
      Brąz
      co nastepnie z nia zrobic gdy dostane na maila? prosic o cała swoja historie od rejestracji na PS?

wtedy bede mial staty tych graczy z ktorymi grałem kiedys?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 529
      Witaj siekov,

Jak dostaniesz historię rozdań w języku angielskim,pobierz ją na swój komputer, a następnie zaimportuj w PT4.

Po zaimportowaniu, może trochę potrwać, będziesz miał statystyki z rozdań które rozegrałeś ze swoimi przeciwnikami.

Pozdrawiam.
    • siekov
      siekov
      Brąz
      ok teraz taki suchar wiem ze jestem męczący, ale jak importować wtedy te pobrane rozdania? ;>
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Ktoś tu filmu nie obejrzał, o którego niedawno pytał, a jest to tam dokładnie omówione :f_tongue:

Jak będziesz mieć historię rozdań na dysku to w zakładce Play Poker -> Get Hands form Disk wybierz folder z którego chcesz zaimportować rozdania.

Jeśli masz jakieś pytanie to śmiało pytaj, film jeszcze raz polecam obejrzeć.

Pozdrawiam.
    • siekov
      siekov
      Brąz
      obejrzałem 2x własnie i przyznaję się, że pierwszym razem zaczynałem oglądać od tego jak tam Hub był tłumaczony ;p

Jesli moge pytac to pytam dalej xD

Jak najlepiej ustawic huba na casha i turnieje? ;> jakie staty polecacie?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Wymień statystyki które znasz i na ich podstawie stwórz HUDa, którego będziesz potrzebować. Nie ma czegoś takiego jak idealny HUD. To, że HUD jednej osoby wygląda tak, a nie inaczej nie jest gwarancją na wygrywanie w pokerze.

Jeśli jeszcze nie znasz statystyk to warto zacząć od VPIP/PFR/hands.

Pozdrawiam.
    • siekov
      siekov
      Brąz
      A jest jakas stronka z ooisem poszczegolnych statow?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      To nie jest tak, że przeczytasz jedną stronkę na której dowiesz się jak interpretować statystyki. Musisz oglądać filmy z sekcji Wideo. Dużo filmów aby zrozumieć tą grę.

Teraz warto odwiedzić słownik na PokerStrategy.com -> Słownik.

Warto też przeczytać podwieszony temat w dziale No-limit o nazwie Projekt leakfinder - tam Destrukt umieścił kilka ciekawych artykułów które warto poznać.

Pozdrawiam.
    • siekov
      siekov
      Brąz
      Witam!

Importowałem historie rozdań którą PS mi wysłał, lecz gdy wchodze na stół staty to zawsze 0 i naliczają się od nowa, jest taki koleś z którym często gram i jego staty są na bieząco od razu

coś jest nie tak? myślę, że z wieloma graczami grałem i powinno mi te staty wyświetlać ;)

tak samo moje staty, na każdym stoliku są inne, tak ma byc?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Tak. Twoje statystyki muszą być liczone zawsze od nowa. Wiesz wtedy jak grasz przy danym stole. Swoje statystyki możesz sprawdzić w replayerze. Dla dobra graczy nie da się ustawić wyświetlania wszystkich statystyk podczas gry.

Jeśli grasz na PokerStars to musisz naprawdę bardzo dużo grać, aby mieć statystyki na wszystkich przeciwników.

Pozdrawiam.
    • siekov
      siekov
      Brąz
      a czy jest taka opcja w PT4 jak w equlabie pokazująca moje szanse przy danych kartach czy też porównanie do danej sytuacji na flopie moich szans, może też z danym graczem?
    • Urbi23
      Urbi23
      Brąz
      na forum od: 13.02.2007 Posty: 16 013
      Hej,

W replayerze podane jest Twoje equity, podobnie w oknie z informacjami o ostatnich rozdaniach. Jeżeli chodzi o coś innego, to musisz to lepiej opisać ;)

Pozdrawiam
    • siekov
      siekov
      Brąz
      o o takie coś mi chodziło mniej więcej ;D

a w czasie gry jest taka możliwość podpatrzenia jakoś szans?

mam pytanie odnośnie jeszcze, moich statów, jak je analizować? jest ktoś kto mógłby je zobaczyć i pow co źle robię w danym momencie? lub jak samemu to zobaczyć?
    • Urbi23
      Urbi23
      Brąz
      na forum od: 13.02.2007 Posty: 16 013
      Hej,

W trakcie gry to nie bardzo, przecież nie wiesz jakie przeciwnik ma karty :P Jedynie retrospekcja

Co do statystyk, to uzbieraj ich trochę, myślę tak 10-15k to dobry początek, a następnie odwiedź nasze forum Analizy Statystyk
      http://pl.pokerstrategy.com/forum/board.php?boardid=229
      Przy czym koniecznie zapoznaj się z podwieszonym tematem "Jak prawidłowo wrzucać statystyki do oceny", aby całość przebiegła szybko i sprawnie

Pozdrawiam
    • siekov
      siekov
      Brąz
      no właściwie to chyba już mam tyle ;D

więc można wrzucić ;p dz za pomoc
    • siekov
      siekov
      Brąz
      pojawił sie kolejny problem

gdy wlaczam PS i jakiś turniej hub nie jest przypisany do tego gracza ktory jest obok.... przemieniam i zapisuje zeby zawsze było jak trzeba a itak się zmienia

czym moze to byc spowodowane?
    • 1
    • 2