[PT4] % szans na wygraną

• betlukpl
      betlukpl
      Brąz
      na forum od: 17.02.2013 Posty: 40
      Witam po rak kolejny,
      czy jest taka mozliwosc aby do huda dodac statystykę taką aby pokazywała nam ile% szans mamy na wygraną w danym rozdaniu przed flopem po flopie i na koniec rozdania ?
  • 7 odpowiedzi
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

po pierwsze, tracker bazuje na historii rąk. Nie wie co aktualnie dzieje się na stole. W związku z tym nie ma możliwości utworzenia statystyk zmieniających się w trakcie rozdania.

Po drugie jak miało by to w ogóle działać? PT4 miałby sam zgadywać, jaki range ma przeciwnik?

Pozdrawiam.
    • ikarPL
      ikarPL
      Brąz
      na forum od: 08.06.2011 Posty: 2 316
      Napisane przez dragoste
      Po drugie jak miało by to w ogóle działać? PT4 miałby sam zgadywać, jaki range ma przeciwnik?
      nooo... majac historie rak mozna okreslic zakres chyba ;-) dlaczego program mialby z tego nie korzystac. Boty chyba tak wlasnie dzialaja.

generalnie nie ma takiego programu albo o nim nie slyszalem ;-)
    • betlukpl
      betlukpl
      Brąz
      na forum od: 17.02.2013 Posty: 40
      do zamkniecia dzieki za odpowiedz
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Napisane przez ikarPL

nooo... majac historie rak mozna okreslic zakres chyba ;-) dlaczego program mialby z tego nie korzystac. Boty chyba tak wlasnie dzialaja.
      1. Można, ale jest to już właśnie podpinane pod definicję bota, co jest zabronione na poker roomach.
      2. Wciąż Tracker nie wie co się dzieje w trakcie rozdania więc na dalszych streetach nie da rady.

Pozdrawiam.
    • boxer82
      boxer82
      Brąz
      na forum od: 04.02.2009 Posty: 4 476
      Na filmie Nanjai z Hahaunab sweating the coach częśc 1 , Hun miał uruchomina funkcję , która na bieżaco "ściagała" rozdanie z czatu . Dzieki temu wiedział ile wynosi pot odds (uzywałe HM2).
      Czy jest cos podobnego w PT4?
    • boxer82
      boxer82
      Brąz
      na forum od: 04.02.2009 Posty: 4 476
      bump
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 604
      Witaj boxer82,

Chyba nikt nie zna odpowiedzi na Twoje pytanie :s_frown:

Ja się z czymś takim jeszcze nie spotkałem. PT raczej nie jest w stanie "ściągać" rozdań na bieżąco (np może poza tą funkcją Memory Graber ale ona służy do czegoś innego). Statystyki zawsze są liczone na podstawie poprzednich rozdań, nawet te z dopiskiem "live", więc funkcjonalność o której wspominasz nie istnieje lub ja o takowej nie wiem.

Warto w takiej sytuacji pisać do supportu. Jeśli będzie więcej takich użytkowników to możliwe, że ta funkcjonalność zostanie dodana.

Pozdrawiam.