[NL2-NL16] JJ sss NL10

• YasQ
      YasQ
      Brąz
      na forum od: 14.12.2007 Posty: 1 370
      Witam !
      Nie umiem obslugiwac Texas Graba wiec napisze recznie =)

Znajduje sie na pozycji SB i na reke trafia mi sie J J (Raise/Reraise)

Preflop:

YasQ SB: $0.05
      grakfstg BB: $0.10
      Carnality7 Sprawdzanie: $0.10
      YasQ Przebicie: $0.50
      Podbicie zgodne z SSS ... tak mi sie wydaje :]
      grakfstg PAS
      Carnality7 Sprawdzanie: $0.45

Flop:

8 Q 5

Czyli mam trasha, ale gram z 1 przeciwnikiem wiec podbijam 2/3 puli
      YasQ Zakład: $0.40
      Carnality7 Sprawdzanie: $0.40

Turn:

9

Teraz w sumie calkowicie nie wiem co zrobic, ale probojac chronic swoja pare i widzac ze przeciwnik nie przejawia zbytniej ochoty do przebijania mnie, zalozylem ze ma draw flusha i zagralem all in aby go przestraszyc ... nie wyszlo :]
      YasQ Za wszystko: $1.19
      Carnality7 Sprawdzanie: $1.19

River:

2

Tu sie do mnie usmiechnelo szczescie ale mam wrazenie ze zle zagralem na turnie
  • 4 odpowiedzi
    • Mooris
      Mooris
      Brąz
      na forum od: 04.11.2007 Posty: 15 122
      Witaj
      Zle zagrales na flopie - 2/4 puli to w tym przypadku 0,8 a nie 0,4 (moze to by wystraszylo prazeciwnika).
      Jesli nadal by Cie callowal to w pocie byloby 2,8$ a u Ciebie w stacku (zakladajac ze na poczatku miales 2$, 0,70$) no wlasnie - tutaj albo check/fold z racji tego ze masz trash albo ALL jesli ma dame trudno - pisalem o tym do magicka ostatnio - co bys w takiej sytuacji zrobil ??

Pozdrawiam
    • kolorado128
      kolorado128
      Brąz
      na forum od: 26.05.2007 Posty: 62
      Dobrze zagrał na flopie bo jest 2/3 puli, turn i river masz trush i powinieneś grać check/fold
    • YasQ
      YasQ
      Brąz
      na forum od: 14.12.2007 Posty: 1 370
      Zle zagralem na flopie bo mialo byc 2/3 puli (0,80) a dalem tylko 1/3 (0,4) glupi blad a mogl wiele zmienic. Jak by pomimo tego mnie sprawdzil mysle ze zagral bym all in pomimo ze powinienem grac check/fold. Przewidzialem ze moze miec dame bo na flopie nie przypisalem tej reki do made hands a do trash hands, ale w puli by bylo jakies 400% stacka wiec wydaje mi sie ze ryzyko bylo by uzasadnione.
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      Strategia nakazuje cos takiego grac bet 2/3 fold wobec przebicia albo jak nasza reka pozniej sie nie wzmocni aon nas zwola i betuje.

W twoim przypadku duzym bledem bylo ze mocniej go nie podbiles na flopie!! Na turnie nalezalo grac check/fold!!

Co do sytuacji jak sie zachowac kiedy nasz stack jest duuuuuuuuuuzo mniejszy od puli a niby mamy trash hand no to wiadomo ze nie mozemy zrzucic takiej reki na turn!!Tutaj jednak tak nie bylo NIE ZAGRAL BYM OLA NA TURNIE

Co do sytuacji ze nas przeciwnik przebija na flopie np po naszym cb w takiej sytuacji to wedlugg strategi fold ale prawda jest taka ze na wyzszych limitach (od nl50) jak opieramy sie na statystykach przeciwnika takie cos mozna sprawdzic (wiem jakie ma % widzianych flopow agresje)