Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Challenge NL5

• Aliens89
      Aliens89
      Brąz
      na forum od: 03.10.2010 Posty: 73
      Celem tego challengu jest uzyskanie 100 bi na nl 5, co pozwoli mi grać komfortowo limit wyżej.
      Gram NL 5 SH na ipoker (4 stoliki speed)
      Gram 100k hands do końca marca
      Bankroll startowy: 168.80$
      :pokerface:
  • 12 odpowiedzi
    • Endurx
      Endurx
      Brąz
      na forum od: 13.11.2008 Posty: 3 465
      Jakoś mega multitablujesz że potrzebujesz aż 65 BI na NL10 ? Czy bili cię ostro w przeszłości na NL10 że dajesz sobie tak potężny buffer jak na te stawki?
    • sojowyjarz
      sojowyjarz
      Brąz
      na forum od: 30.05.2010 Posty: 5 486
      Trochę sick 100bi w 100k handsów.
    • Aliens89
      Aliens89
      Brąz
      Trochę nieprecyzyjnie napisałem. Konkretnie chodzi mi o to żeby bankroll dobić do 500$ i mieć 50bi na nl10. A volume swoją drogą, pozwoli mi na zrobienie tego szybciej.
    • Aliens89
      Aliens89
      Brąz

Dzisiaj chyba jest dzień fisha na ipoker :pokerface:
    • Cypek2
      Cypek2
      Brąz
      na forum od: 05.05.2011 Posty: 76
      Wiem, że mała próbka, ale czerwona linia na nl5 bliska zeru? Kto jest tym fishem? ; /
    • Aliens89
      Aliens89
      Brąz
      Loool, co tu za akcje odchodzą, kilka razy przechodziłem nl5 ale takich akcji to jeszcze nie miałem. Nie gram więcej na ipoker, to jakaś abstrakcja ... :rage:

Czerwona nie ma tutaj nic do rzeczy bo wystarczy po prostu często stealować na pasywnych graczy, stawiać cbety kiedy jest do tego okazja i trochę szerzej 3betować z BBvsBU.

Najgorsze jest to, że nie wygrałem właściwie żadnego flipa, i wchodziły im wszystkie drawy mimo, że powinni odpuścić już na turnie po tak dużych betach jakie im sadziłem dla ochrony.

Nie rozumiem też dlaczego właściwie każdy 1dolarowy uczestnik gry sprawdza z niskimi pocketami, nawet 3bety. I oczywiście łapią seta.

Nie chodzi mi o to, że soft jest rigged czy coś, poprostu nie jestem w stanie przebić się przez taką ilość dziwnych akcji jakie tam odchodzą.

Tak z ciekawości, to jest na forum przynajmniej jedna osoba która przeszła nl5 na ipoker speed?
    • rootpl
      rootpl
      Brąz
      na forum od: 03.04.2010 Posty: 1 692
      Tak z ciekawości, to jest na forum przynajmniej jedna osoba która przeszła nl5 na ipoker speed?

Nie ma, może na 2+2 się ktoś znajdzie, ale wątpię bo tam same fiszki.
      A tak serio... zawsze możesz być pierwszy, takie pytania same w sobie są złe.
    • ryhukox
      ryhukox
      Brąz
      na forum od: 13.06.2012 Posty: 1 516
      na zoomie (nl5 sh) również idą takie akcje, ostatnio -30bi przez 10k rąk, nawet asy miałem na czerwono, a gram mss co utrudnia przegrywanie asów :)
    • sojowyjarz
      sojowyjarz
      Brąz
      Czemu utrudnia?
    • robal123
      robal123
      Brąz
      na forum od: 18.01.2010 Posty: 945
      Bo w grze postflop posiadanie reki o takim potencjale minimalizuje możliwość popełnienia błędu. Przykładowo przeciwnicy nie mają dobrych oddsów na callowanie pocketów pod seta, a suted connectory zupełnie tracą na grywalności vs gracz z połową stacka.

Co do speeda, to ze jest rigged dowiodłem juz w jednym z watków.

Polecam temat - nawet diamenty twerdzą ze rozdania sa manipulowane:

speed poker na poker 770 to jedno wielkie oszustwo
    • rotie21
      rotie21
      Brąz
      na forum od: 17.11.2009 Posty: 280
      hmm, mnie aż tak speed nie oszukuje, co prawda mała próbka ale 20x większa od tej wyżej

• sojowyjarz
      sojowyjarz
      Brąz
      HAHAHAHA -14bi w 1,4k h :D

:nh :fdrink

A ja myślałem, że moje 2bi pod czerwoną to 'uroki pokera' ;)