[HM2] HM gubi ręce?

• dawid87juve
      dawid87juve
      Brąz
      na forum od: 21.03.2010 Posty: 1 519
      Witam

Zauważyłem rozbieżność pomiędzy wynikiem w HM (tzn ile ugrałem wg HM), a wynikiem jaki podaje mi soft. W hM mam wynik o ok 2$ wyższy niż pisze to w sofcie. Mam tak już na kolejnej platformie, na której gram? HM gubi ręce czy pisać do supportu, żeby oddali kasę:) Złodzieje jeb... hehe. Trochę to jest dziwne, że na kolejnym sofcie takie coś się zdarza. Jeśli Hm gubi ręce, to jak temu zaradzić?
  • 9 odpowiedzi
    • dawid87juve
      dawid87juve
      Brąz
      Please consider that any additional software that you use in connection to the Poker770 software might not offer you accurate information since the softwares were not created to be 100% compatible.

Note that Poker770 cannot be held responsible for the accuracy of the information that another software offers you.

We can assure you however that the balance displayed on your Poker770 lobby is the correct one as this is directly influenced by your actions made on the lobby (bets or wins).

Should you have further questions or concerns, please feel free to contact us.

Coś takiego mi software odpisał...

A z dnia na dzień mam coraz większą różnicę pomiędzy bakrollem wyświetlanym w HM, a bankrollem podawanym przez soft. Zauważyłem, że przyrost tej róznicy wynosi około 0.5$ dziennie. Pokeroom mówi, że jest czysty, więc wina leży po stronie HM. Jak temu zapobiec?
    • yoovan
      yoovan
      Srebro
      na forum od: 09.11.2009 Posty: 2 091
      Inny skin ipoker. HM2 pokazuje zawsze mniej rąk niż soft. Zacznij przegrywać to będą odwrotne wyniki. Gdzieś są porady jak aktualizować rozdania, ale to ręczna robota.
    • thomaPL
      thomaPL
      Brąz
      na forum od: 03.05.2009 Posty: 1 303
      nie pamietam linku
      ale bylo rozwiazanie z PT4 ktore dzialalo podobno na HM2
      chodzi o to zby po sesji z oprogramowania ipoker zrobic zapytanie o aktualizacje handhistory i potem zaczytac to do importu
      pamietam ze ludzie na forum pisali ze to dziala

ed. o tu: hm2 a speed poker
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 893
      Cześć dawid87juve,

Wystarczy chwilowe zawieszenie czy rozłączenie się softu i ręka nie zostaje zapisana na dysku, stąd rozbieżności między HM2 a softem.
      Aby to naprawić, można korzystać z tej instrukcji (nieważne, że to dla PT4), którą podał thomaPL.
      Niestety tylko na niektórych softach z iPoker to działa. Np. na Poker770 u mnie zawsze wyskakuje "update failed".

Ja przyzwyczaiłem się do tych niewielkich rozbieżności i się nimi nie przejmuję ;)

Pozdrawiam
    • dawid87juve
      dawid87juve
      Brąz
      Mi też wyskakuje błąd.

Czyli co.. Mam po prostu się z tym pogodzić i to akceptować i wierzyć, że poker room jest czysty jak łza a rozbieżności wynikają z tego, że HM gubi ręce? A można jakoś sprawdzić, które ręce HM zgubił? A można jakoś udowodnić, że HM rzeczywiście gubi ręce. Mam po rpstu wierzyć na słowo, że HM gubi ręce?
    • thomaPL
      thomaPL
      Brąz
      czytales rozwiazanie?
      tak HM gubi rece
      zrobili dzialajacy hud na speed chociaz pierwotnie nie planowali
      zerknij na specyfike dzialania speeda i samego ipoker
      zobacz ze jest duzo szybszy a przy okazji mniej stabilny niz zoom/rush
      poza tym na innych roomach jak zaczytasz historie sesji to wyniki sie poprawia - HM wyrowna do roomu
      dodatkowo mi zdazylo sie miec w HM gorszy wynik niz na 770 wiec nie ma tu logiki zeby room oszukiwal ;)
    • dawid87juve
      dawid87juve
      Brąz
      Ale ja nie gram na speedzie tylko na normalnych stołach
    • thomaPL
      thomaPL
      Brąz
      to sorry ;) nadinterpretacja z mojej strony
      nie wiem jak jest na zwyklych
    • dawid87juve