[inne] 2 Monitory + PokerStars Tile

• Vanessa777
      Vanessa777
      Brąz
      na forum od: 21.10.2012 Posty: 73
      Heya ,

Chcialam sie Was zapytac czy wiecie moze jak ustawic stoly w tile na drugim monitorze. Otoz , mam dwa monitory ( Laptop + Samsung 22c ) Laczone kablem HMDI od lapa do DVI monitor. Wszystko smiga pieknie ale ... Ustawiam monitor laptopa jako glowny w ustawieniach grafiki i robie przedluzenie pulpiu na drugi 22c monitor. Chce aby stoliki pokerstars ustawialy sie w tile na monitorze 22c a nie na laptopie. Niestety stoliki ustawiaja sie gesiego ale na lapie :( Jakies sugestie ?

PS: Ustawialam juz monitor 22c jako glowny i tam stoly ustawiaja sie w stacku na monitorze ale jak klikam w tile to przeskakuja na lapa : /
  • 8 odpowiedzi
    • Micholin21
      Micholin21
      Brąz
      na forum od: 23.05.2012 Posty: 596
      Ustawiałaś monitor jako główny w systemie czy w oprogramowaniu pokerstars? Powinna być taka opcja po rozwinięciu listy z wyborem układu stołów.
    • Vanessa777
      Vanessa777
      Brąz
      Ustawialam w sytemie , poprzez Pulpit / Rozdzielczosc Ekranu / i tutaj sa opcje. Nie moge znalezc tego na pokerstars. Moglbys wyjasnic to troszke jasniej ;) ?
    • etnies07
      etnies07
      Brąz
      na forum od: 23.06.2011 Posty: 14
      Ja mam podobne połączenie lapka z monitorem 24", tylko że główny monitor mam na lapku. Pierwszy raz ustawiam sam np. włączam 14 stołów ( jak wtedy wcisne żeby były w tilu to ustawia mi 12 ładnie na 24" i dwa na lapku) wtedy zamykam 2 na lapku i zostaje mi 12 dobrze ustawionych na 24". Potem tylko save layouta robię i po każdym włączeniu automatycznie korzysta z tego save'a i odpalanie powoduje ustawianie mi ich na 24".
      Jbc pytaj pomogę.
      P.S. mam tylko ustawione w Windowsie, że lapek to główny monitor, nic w oprogr. pokerstars nie ustawiałem. i jeżeli masz asusa to masz klawisz funkcyjny do zmiany i tam wybrałem "LCD+ HDMI extend"
    • Vanessa777
      Vanessa777
      Brąz
      Napisane przez etnies07
      Ja mam podobne połączenie lapka z monitorem 24", tylko że główny monitor mam na lapku. Pierwszy raz ustawiam sam np. włączam 14 stołów ( jak wtedy wcisne żeby były w tilu to ustawia mi 12 ładnie na 24" i dwa na lapku) wtedy zamykam 2 na lapku i zostaje mi 12 dobrze ustawionych na 24". Potem tylko save layouta robię i po każdym włączeniu automatycznie korzysta z tego save'a i odpalanie powoduje ustawianie mi ich na 24".
      Jbc pytaj pomogę.
      P.S. mam tylko ustawione w Windowsie, że lapek to główny monitor, nic w oprogr. pokerstars nie ustawiałem. i jeżeli masz asusa to masz klawisz funkcyjny do zmiany i tam wybrałem "LCD+ HDMI extend"
      W sumie nie pomyslalam o tej fajnej opcji z save layout. Odnosnie tego co napisales , tak sie sklada ,ze mam Asusa i gdzie jest ta opcja LCD+HDMI i co wlaczenie jej daje ?
    • kuczenty
      kuczenty
      Brąz
      na forum od: 11.12.2009 Posty: 880
      PlaceMint duzo lepsze narzedzie, polecam
    • etnies07
      etnies07
      Brąz
      LCD+HDMI extend daje ze masz po prostu dwa monitory do dyspozycji z czego ustawiasz sobie główny w opcjach Windowsa
      LCD+HDMI clone masz jeden ekran a na drugim tak jakby kopię tego co na pierwszym

jezeli nie próbowałeś save layout to na pewno to ci pomoże
    • etnies07
      etnies07
      Brąz
      a i jeszcze żeby to włączyć to kl. funkcyjny+ F8 ( taki monitor narysowany/ i tablica z rzutnika)
    • Vanessa777
      Vanessa777
      Brąz
      Dzieki za wytlumaczenie !

Co do PlaceMint , sciagne i zobacze jak to bedzie sie sprawowac :]