Siadło jak zimne piwo w środku gorącego lata ;) , prawie 4 cyferki

• YsiuM
      YsiuM
      Brąz
      na forum od: 24.11.2011 Posty: 414

Uploaded with ImageShack.us

I chociaż na dworze nie powiewa gorącym klimatem to ja się trochę zagrzałem po tych paru godzinach , udanej zresztą gry.

Field dość konkretny bo prawie 5500 osób zasiadło do wirtualnych stolików lecz w końcu słynny i powszechny "coinflip" wydawał się do mnie częściej uśmiechać a i moje pierwsze FT rozegrałem chyba dobrze. Trochę zacząłem się gubić gdy zostało jakoś 5 graczy, bo tak to częsty blind stealing ze względu na bardzo tight stolik.

Na FT wszedłem z 2 stackiem, turniej skończyłem na 3 miejscu odpadając z KJo vs J9o przeciwnika, flush pogromcą się okazał bo nawet King na flopie nie pomógł ;(

Ale i tak pierwszy taki sukces od dawien dawna, bo męczyłem tak te MTT od czasu do czasu, zaliczając semi FT w turniejach z dużym fieldem, niestety bezowocnie.

Dodam, że dzisiaj zacząłem 1 dzień "kariery" MTT'owca po wyczyszczeniu bonusa na WIlliam HIll i uzbieraniu dobrego rolla na ten wariant gry. Dlatego tym bardziej to cieszy i motywuje ;)

Oczywiście podziękowania dla ekipy PS bo bez waszych artykułów, filmików szkoleniowych i forum oceny rozdań nie było by z pewnością takiego wyniku.
  • 1 odpowiedź