[PT4] JAk zaimportowac notatki z pliku

• YlenKatse
      YlenKatse
      Brąz
      na forum od: 15.03.2011 Posty: 759
      Witam,
      robiłem format dysku i instalowałem ponownie PT4. Skopiowałem uprzednio plik z notatkami o graczach. Problem mam tylko taki, że nie wiem jak je ponownie wgrać do PT4, bądź w jakim katalogu umieścić ten plik.
      Dzieki z góry za pomoc.
  • 3 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 603
      Witaj leeVANdos,

Nie wiem czy to tak łatwo zadziała. Notatki kopiowałeś ręcznie czy korzystałeś z opcji Exportu?

Do importu notatek:

Database -> Notes -> Import.

Pozdrawiam.
    • YlenKatse
      YlenKatse
      Brąz
      na forum od: 15.03.2011 Posty: 759
      Witam,
      a wiec (bo chyba nieprecyzyjnie napisałem) chodzi mi o notatki, które PT wprowadza samemu. Moje działania ograniczyły sie do skopiowania przed formatem pliku o nazwie notes(format xml). Jednak po tym co napisałaś widzę że nie dam rady ww. pliku w ten sposób zaimportować. Wiec chyba notatki poszły sie... mimo wszystko dzięki na przyszłość wiem jak powinno si eto robić poprawnie.
      ps jeśli można Cię jeszcze dopytać bo nie mogę sie doszukać na forum, jest gdzieś jakieś info jak poprawnie "pokolorować" zakresy statystyk w HUD cash FR?
      THX
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

notatki robione w PokerTrackerze są przechowywane w bazie danych, więc z pewnością ich nie skopiowałeś w jakimś pliku.

Nie skopiowałeś przypadkiem notatek znajdujących się w folderze klienta poker roomu?

Pozdrawiam.