[PT4] number of hands / rakeback and bonuses

• hagen1315
      hagen1315
      Brąz
      na forum od: 11.05.2010 Posty: 125
      dwa pytania:

1. W hudzie ustawiłem sobie, żeby pokazywało mi liczbę rozegranych rąk z danym przeciwnikiem są do tego 2 statystyki:

- hands,
      - hands abbreviated,

obie działają dobrze tylko nie w szablonie, który sam sobie skonfigurowałem... pokazuje się jakaś dziwnie duża wartość (przypuszczam, że jest to suma rąk pomnożona przez wartość puli, ale pewności nie mam)

spotkał się ktoś może z podobnym problemem? jeżeli tak to jak sobie z tym poradziliście?

2. gdzie i czy w ogóle można dodawać wartość rakebecku oraz bonusy (chodzi mi o taką opcję jak w HM2)

pzdr
  • 4 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 604
      Witaj hagen1315,

Screen z edytora byłby bardzo wskazany. Możliwe, że przypadkowo wstawiłeś w to miejsce złą statystykę.

Trzeba dodać odpowiednią statystykę i wyświetlić ją na wykresie. W tym temacie trochę dokładniej to wyjaśniłem: Wykres z rakebackiem. Jeśli będziesz miał z czymś problem to daj znać. Pomogę.

Pozdrawiam.
    • hagen1315
      hagen1315
      Brąz
    • hagen1315
      hagen1315
      Brąz
      1. z tymi handsami to sobie poradziłam... przepisując całęgo huda jeszcze raz

2. nie znalazłem statystyk/czegoś innego co pozwoliłoby dodać do wykresu rb//bonusy ze starsa

chodzi mi głównie o dodanie stellarów

przeglądałem download warehouse i nic...

edit: no i zapomniałem dodać, że chodzi mi o SNG
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 604
      Hej,

Problem jest w tym, że PokerStars, a także każdy inny poker room nie zapisuje informacji o wyrobionym bonusie/programie VIP.

Możesz pobrać "zwykłą" statystykę dotyczącą stałego rakebacku i ją trochę zmodyfikować, ustawiając teoretyczny % rakebacku jaki otrzymałeś. Niestety nie jest to dokładne rozwiązanie.

Pozdrawiam.