[inne] brak HH na ipoker

• marynata
      marynata
      Brąz
      na forum od: 25.02.2010 Posty: 35
      wlasnie zainstalowałem po jakimś czasie soft titana i później kilka kolejnych z ipoker. po odpaleniu huda i wprowadzeniu ścieżki importu okazało się, że nie zbiera rąk. myślałem że to kwestia ustawienia właściwego folderu, ale zwyczajnie nie ma HH nigdzie. wszystko jest odznaczone prawidłowo, a rąk nie ma ani w archiwum hm ani folderze z hh (rozegrałem krótką sesję by wygnerować jakąś historię, reinstalka też nie pomogła). przejrzałem wszystkie foldery hm i titana i nigdzie nie znalazłem. czy ma ktoś jakieś przypuszczenia lub wie jak rozwiązać?
  • 6 odpowiedzi
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 894
      Cześć marynata,

Czy masz zaznaczone w oprogramowaniu Titan Poker w Settings->System->Store Hand History Locally?

Pozdrawiam
    • marynata
      marynata
      Brąz
      oczywiście
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 894
      Hej,

W takim razie jedyne co mi przychodzi do głowy to oprogramowanie typu firewall czy antywirus (np. comodo), które blokuje zapisywanie hand history - zdarzały się takie przypadki.
      Spróbuj wyłączyć tego typu oprogramowanie i sprawdź czy zadziała. Jeżeli tak, to trzeba będzie dodać wyjątek, aby nie sprawdzało danego softu, folderów itd.

Jeżeli nie pomoże, to skontaktuj się z supportem Titan Poker.

Pozdrawiam
    • ozi
      ozi
      Brąz
      na forum od: 30.04.2007 Posty: 1 533
      Soft masz ustawiony na język angielski? ;)
    • marynata
      marynata
      Brąz
      tak ang :] nie znalazłem rozwiązania na forach bo wszystko wydaje się w porządku i dobrze ustawione, antywira też sprawdzałem. nic mi nie przychodzi do głowy...
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      Witaj marynata,

Jeśli masz system operacyjny Vista+ to uruchamiaj soft z uprawnieniami Administratora (prawy przycisk myszy-> uruchom jako administrator).

Możesz jeszcze spróbować zainstalować oprogramowanie w innym miejscu.
      W jakim folderze zainstalowałaś soft Titan Pokera, a w jakim szukałaś HH?

Jeśli to nie pomoże to tak jak napisał spinek, konieczny będzie kontakt z supportem Titan Pokera:

» support@titanpoker.com

Pozdrawiam.