[TN] Ustawienie hotkeyów, itp

• nokoszko
      nokoszko
      Brąz
      na forum od: 26.09.2011 Posty: 248
      Witam, zacząłem bawić się szerzej TableNinja i mam kilka pytań:
      jak ustawić, dajmy na to pod "C" all-in? Wszystkie inne opcje znalazłem, poza tym. W skrótach klawiaturowych PokerStars, to jest jasne i przejrzyste, ale planuję od nich odejść na rzecz TN.

I druga rzecz, czy TN ma swój własny rodzaj stackowania? Chodzi mi o to, żeby trzymać stoły w tile'u na lapku, nawet niech na siebie nachodzą. I powiedzmy, czy da się jednym przyciskiem zrobić tak, aby 40 stołów ustawiło się w czymś w rodzaju stack + tile. 4 stacki po 10 sng każdy. Jeśli to niemożliwe, to TN potrafi je ładnie posortować do tile, aby czytelnie się wyświetlały na dwóch monitorach?

Mam nadzieję, że wyraziłem się w miarę jasno. Chętnie to wyjaśnię, jeśli ktoś nie zrozumiał, bo mocno mi na tym zależy :P
  • 4 odpowiedzi
    • evLeisure
      evLeisure
      Brąz
      na forum od: 14.11.2011 Posty: 3 051
      Każdą z wymiennych przez Ciebie funkcji oferuje soft P*. Nie warto używać TN do czegoś, co można ustawić w sofcie, ponieważ TN działa gorzej niż funkcje, które są już zaimplementowane w sofcie P*. Najlepszy przykład to przeskakiwanie pomiędzy stołami - ustawione w sofcie P* działa płynnie, ale ustawione w TN już nie.
    • nokoszko
      nokoszko
      Brąz
      ok, to ograniczę się w takim razie do sng openera. Ale swoją drogą, jak ustawić w sofcie P* tile z nachodzeniem na siebie stołów?
    • evLeisure
      evLeisure
      Brąz
      na forum od: 14.11.2011 Posty: 3 051
      "Ogranicz się" do:
      - auto time banku
      - never sit outa
      - auto ustawionych sizingów
      - zamykania stołu po określonym czasie od odpadnięcia
      - hotkeya do pierwszego stołu, na którym akcja doszła do Ciebie
      - hotkeya, który przesuwa Ci stół w wybrane miejsce na ekranie
      i kilka innych innych przydatnych opcji jeszcze znajdziesz.

Jednakże hotkeye jak i standardowe miejsca odpalania stołów lepiej ustawić w P*.

Aby zapamiętać ustawienia stołów musisz je zapisać w "View --> Save Custom Layout" w sofcie P*. Możesz to zrobić podczas gry albo skorzystać z opcji Observe Table, tj. po podglądać trwające turnieje, poustawiać je tak jak chcesz, aby otwierały się Twoje i wtedy zapisać layout.

Ułożenia stołów zapisuje się dla konkretnej liczby, więc za pomocą drugiej opcji możesz zapisać layout tylko dla 20 stołów, bo tyle max można obserwować. Jednak jeśli jesteś choć ciut obeznany w komputerach to po zapisaniu layout'u możesz rozszerzyć ilość stołów jakie on obejmuje ręcznie edytując zapis w pliku user.ini. Znajdujesz linijkę "[Layout]", po czym niżej nazwę pod jaką zapisałeś swoje ustawienia layout'u i powielasz to, co jest po "=".
    • nokoszko
      nokoszko
      Brąz
      ok, dzięki wielkie. Dam radę ze wszystkim. :f_thumbsup: