[PT4] Jak odflitrowac rece..

• Cantona778
      Cantona778
      Brąz
      na forum od: 02.07.2010 Posty: 1 776
      w pulach do 60bb np?

Chce zobaczyc jak wychdza moje AK na shipy gdy przeciwnik ma do 50bb w stacku.

edit2: mam, Statistic/Report-Summary/Group By-Starting hands holdem/ w filtrze zaznaczone AKsAKo,

Nie ma jakiegos filtru POT(0-100bb)?

zaznaczam po prawej POT(bb) i wyskakuja pule od najwiekszej do najmniejszej.

ALe, jak zaznaczyc zeby wyskakiwaly tylko te w ktorych albo shipowalem, albo chociaz doszedem do showdawnu?
  • 1 odpowiedź
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 604
      Witaj Cantona778,

Z lewej strony masz panel z różnymi opcjami. Na samym dole jest przycisk służący do tworzenia filtrów. To w nim najlepiej jest ustawić potrzebne ograniczenia.

Hand Details -> Pot Size & Stack Depth -> Hand Total -> ustaw interesujący Cię zakres

Hand Values -> Hole Cards... -> Holdem... -> wybierz interesującą Cię rękę

Actions and Opportunities -> Preflop -> Preflop Raises -> włącz Raised All-in

Więc masz odpowiednie zakres, potrzebną rękę, oraz Allin na preflopie. Showdawn jest nie potrzebny bo będąc allin i tak do SD dojdziesz. Możesz dodać odjąć inne filtry, ja nie mam aktualnie bazy wystarczającej aby sprawdzić czy to rozwiązanie jest dobre (3 rozdania odfiltrowałem).

Pozdrawiam.