[HM2] Znikajace notatki.

• 6 odpowiedzi
    • kwintoo
      kwintoo
      Srebro
      na forum od: 02.03.2010 Posty: 678
      Znikają też rece w zakładce opponents. W hudzie mam na delikwenta 12k rozdań, tymczasem w zakłądce opponents, current player mam ok 4k cash hands ?( O co tu chodzi? Tutaj zadziałał jakiś filtr?
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      na forum od: 05.09.2010 Posty: 7 123
      Witam,

Sprawdź przede wszystkim filtry na datę. Czasami przycisk "clear filters" nie wyświetla się, mimo że zapisałeś jakieś filtry. Przejdź do "More Filters", aby to sprawdzić.

Nie masz żadnych kupionych hand history (rąk, których nie rozegrałeś przeciwko danemu przeciwnikowi)?

Możliwe też, że w zakładce Opponents masz zaznaczone daty, które ucinają część rąk.

Nie wykonywałeś żadnego purge'u rąk? W jaki sposób tworzyłeś notatki - po sesji czy w trakcie?

Pozdrawiam
    • kwintoo
      kwintoo
      Srebro
      na forum od: 02.03.2010 Posty: 678
      W more filters niczego nie ustawiałem. Nie kupowałem żadnej historii rąk, mam tylko ręce rozegrane, Notatki tworzę głownie podczas przeglądania hh po sesji. W zakładce opponents nie miałem zaznaczonej żadnej daty, po ustawieniu przedziału czasowego, wszystko pozostaje bez zmian.
      Wygląda na to że hm jednak obcina częsć rąk (moze i notki). W opponents "zniknął" mi gracz z którym nie grałem od kilku tygodni, a mam na niego w hudzie ponad 10k rak.
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      Możliwe, że problem jest połączony z tym:

Notatki do rozdania.

Radzę napisać do supportu w tej sprawie:

hm2support@holdemmanager.com

Sądzę, że oni mogą znać więcej odpowiedzi.

Pozdrawiam
    • kacperzieba777
      kacperzieba777
      Brąz
      na forum od: 15.09.2010 Posty: 88
      Witam. Pytanie troche nie z tej beczki wiec sory, ze Ci sie wcinam w temat, ale nie chce na taka pierdole tworzyc nowego tematu.

WIe ktos jak mam wyslac swoje statystyki w jakims pilku na maila? jak to zrobic w HM2?
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      Witam,

Szczerze - nie rozumiem pytania. Chcesz wyeksportować swoje statystyki z HM2 do notatnika?

Pozdrawiam