[PT4] Znikający hud

• grzesiek
      grzesiek
      Brąz
      na forum od: 16.09.2007 Posty: 1 103
      gram zoom sh i w większości rozdań brakuje 1-2, czasem 3 okienek huda dla graczy. Po prostu się nie wyświetla. Do tej pory myślałem, że po prostu gram w unkami, ale zacząłem kolorować graczy na których mam statystyki i co ciekawe, często huda brakuje przy pokolorowanych graczach, na których na pewno mam kilkaset rąk+.

Nie ma jakiejś konkretnej reguły, hud znika w różnych miejscach, na różnych stolikach. Czasami wszystko wyświetla się poprawnie, żeby w następnym rozdaniu nie było 2 graczy w lewym górnym rogu, a jeszcze kolejnym jednego w prawym dolnym...

To trochę irytujące jak nie masz statystyk na graczy, na których masz całkiem sporą próbkę.

Ktoś ma pomysł co może być przyczyną?
  • 11 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 605
      Witaj grzesiek,

Pierwsze i najważniejsze pytanie: soft i historia rozdań w jakim jest języku?

Czy preferowane miejsce masz dobrze ustawione? Sprawdzałeś czy HUD wyświetla się przy odpowiednich osobach?

Pozdrawiam.
    • grzesiek
      grzesiek
      Brąz
      Wszystko w angielskim, miejsce ok, hudy przy dobrych osobach.

Korzystam z PT4 od bardzo dawna, zawsze wszystko było ok. Nie wiem dokładnie kiedy zaczął się problem, może przy jakiejś aktualizacji albo coś, ponieważ przez jakiś czas myślałem że puste sloty to po prostu unki. Dopiero po pokolorowaniu graczy doszło że coś jest nie tak :(
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Masz wgraną najnowszą betę PT4? Niedawno były problemy z działaniem HUDa na zoomie.

Jest jeszcze kwestia jakości Twojej bazy. Możesz ją albo uporządkować, albo stworzyć nową i do tej nowej zaimportować rozdania z samego zooma.

Database -> Database Management -> New -> po utworzeniu zaznacz ją i kliknij Set Active oraz Set Default.

Zaimportuj rozdania z folderu Precessed.

Daj znać jeśli to pomoże.
    • boxer82
      boxer82
      Brąz
      na forum od: 04.02.2009 Posty: 4 476
      mam podobnie. W dodatku w replayerze (tym od Pt4, nie wiem jak jest w replarze P*)tez nie pokazuje tych stat
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 934
      Witajcie,

Na forum PokerTrackera wielu użytkowników zgłaszało takie problemy. Znowu był jakiś update na PokerStars, który spowodował, że nie działa HUD na Zoom. Pracują nad tym. Trzeba czekać na poprawki do PT4 :(

Pozdrawiam
    • grzesiek
      grzesiek
      Brąz
      minął miesiąc, ściągnąłem najnowszą aktualizację i dalej są błędy i HUD nie zawsze się wyświetla. Ciągle wszyscy mają problemy, czy znaleziono jakieś rozwiązanie?
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 934
      Napisane przez grzesiek
      minął miesiąc, ściągnąłem najnowszą aktualizację i dalej są błędy i HUD nie zawsze się wyświetla. Ciągle wszyscy mają problemy, czy znaleziono jakieś rozwiązanie?
      Hej,

Powinno już działać, ale widzę, że masz problem z bazą, który może powodować problemy z HUD-em. Może po naprawie tamtego błędu HUD wreszcie będzie działał poprawnie.

Pozdrawiam
    • dzierzaGST
      dzierzaGST
      Brąz
      na forum od: 07.06.2009 Posty: 131
      witam, mam dziwny problem z moim HUDem w PT4(trial)

podczas gry STT na Party wszystko działa bez problemu, ale w MTT już się nie wyświetla.

Bez żadnych zmian w ustawieniach na P770 HUD mam i w STT i MTT ale tylko do momentu zmiany stolika, po zmianie już się nie pokazuje

gdzie szukać rozwiązania?

Oba softy oczywiście po angielsku i ścieżki do HH wskazane prawidłowo
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Witaj dzierzaGST,

Jeśli chodzi o PartyPoker to masz w ogóle HUDa przypisanego do tego poker roomu? Wyświetla się ikonka PT4 na stolikach mtt PartyPoker? W zakładce Play Poker/View Import Status podczas gry jakie komunikaty otrzymujesz?

W sieci iPoker (Poker770), po przejściu do nowego stołu trzeba go zrestartować lub musisz zrestartować całego HUDa PT4. Na tą chwilę nie ma innego rozwiązania.

Pozdrawiam.
    • dzierzaGST
      dzierzaGST
      Brąz
      Ikona PT4 wyświetla się tylko przy STT

W View Import Status podczas gry wypisuje
      PartyGaming: Hand Imported (#12821755893) from 5 - Table Speed (3097603) Table #1
      i tak ręka po ręce

Nie przypisywałem HUDa
    • dzierzaGST
      dzierzaGST
      Brąz
      nieaktualne