[TN] Nowe stoły w stacku.

• Artur8902
      Artur8902
      Brąz
      na forum od: 19.12.2010 Posty: 668
      przestawiam się z gry w tailu na grę w stacku, jednak doprowadzają mnie do szału nowo otwierające się turnieje na pierwszym miejscu, co powoduje timebanki i sitouty. Co powinienem ustawić w P* i TN aby nowo otwarty turniej nie wyskakiwał na wierzchu?

• 2 odpowiedzi
    • imgoingtomirage
      imgoingtomirage
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.07.2010 Posty: 23 178
      Witaj,

Sam używam TN i od jakiegoś czasu dzieje się tak jak opisałeś, czyli nowe stoliki wyskakują na wierzch i nie jest to spowodowane, ani możliwe do wyłączenia w TN (przynajmniej ja nie znalazłem takiej opcji). Odpowiedzialne za to jest raczej oprogramowanie PokerStars. Wydaje mi się, że jedynym rozwiązaniem jest odznaczenie pierwszej opcji na Twoim screenie, ale wtedy gra w stacku nie będzie możliwa.

Pozdrawiam.
    • 8dyb8
      8dyb8
      Brąz
      na forum od: 17.12.2012 Posty: 913
      nic nie trzeba ustawiac :) tak jak masz powinno wystarczyc, ostatnio mialem crash TN i mam wszystkie opcje odznaczone i smiga.
      Jednak.. jak jest lag/masz duzo stolow/rejestrujesz sie w momencie otwarania nowego stolu ble ble random events, mimo 'idealnych' ustawien dalej nowy stol moze zabrac focus co jakis czas.

Najlepszym rozwiazaniem jest zbindowanie w TN albo pokerstars hotkeys 'cycle tables to 1st in line' czy tam 'requires action' i jak przez kilka sekund stol nie popupuje miec w odruchu klikac ten klawisz/przycisk

btw upewnij sie ze w ninjy nie masz pozaznaczanych niepotrzebnych pierdol typu 'close tournament lobby when tournement opens' 'pop up lobby' dont pop up lobby' ble ble