Grinder 6max HyperTurbo / rozliczenie!!

• Grinder23
      Grinder23
      Brąz
      na forum od: 27.09.2010 Posty: 3 254
      LINK DO OFERTY

Tak zeby pierwszy post nie byl pusty zagralem jedna sesje: aktualnie gram 6 stołów tableselectujac/zaznaczajac regow bo troche sie to pozmienialo ;)

docelowo chce grac do 12stu ale mysle ze to dopiero za kilka dni.

screen z pierwszej sesji, probka jest bardzo mala: chcialbym tutaj uczulic ze w tych turkach zdarzaja sie naprawde solidne swingi a takie typu XXbi w jedna sesje to std.

Najprajwdopodobniej z niezaleznych odemnie przyczyn nie bede mogl grac zbyt duzo w czwartek/piatek ale napewno nadgonie to w nastepnym tygodniu wiec no worries.

PS: Nie planuje codziennych updatow bo nie widze w tym zbyt duzego sensu, niemniej jesli ktos bedzie chcial szybko znac aktualny stan to zapraszam na prv albo na skype na ktorym jestem praktycznie ciagle, dane via pm.
  • 116 odpowiedzi
    • GibkiJoe
      GibkiJoe
      Brąz
      na forum od: 23.12.2008 Posty: 1 217
      hehe no pamietam ostatnio tez na poczatku ostre run good dopadlo :P
    • ImWealth
      ImWealth
      Brąz
      na forum od: 10.11.2011 Posty: 715
      ggglhf

Bez spiny presji i pośpiechu. Jesteśmy cierpliwi :)
    • lukich1908
      lukich1908
      Brąz
      na forum od: 30.04.2009 Posty: 1 011
      kropka +5% do flipskilla :fdrink
    • boczq
      boczq
      Brąz
      na forum od: 28.09.2008 Posty: 438
      kropenks
      i gl :fdrink
    • dark1one
      dark1one
      Brąz
      na forum od: 25.01.2008 Posty: 920
      . i gl
    • Grinder23
      Grinder23
      Brąz

Najprajwdopodobniej z niezaleznych odemnie przyczyn nie bede mogl grac zbyt duzo w czwartek/piatek ale napewno nadgonie to w nastepnym tygodniu wiec no worries.

PS: Nie planuje codziennych updatow bo nie widze w tym zbyt duzego sensu, niemniej jesli ktos bedzie chcial szybko znac aktualny stan to zapraszam na prv albo na skype na ktorym jestem praktycznie ciagle, dane via pm.
      dzisiaj wrocilem do domu, jestem jednak super zmeczony wiec grindzic bedziemy od jutra :fdrink

pozdrawiam :sdrink
    • Grinder23
      Grinder23
      Brąz
      po 2 dniach przerwy dzisiaj moglem wkoncu pograc, runnujemy nad EV aktualnie wiec jest oke doke, probka nadal mega mala.

glownie dlatego ze wiekszosc czasu gram max 6stolow.

• wera1012
      wera1012
      Srebro
      na forum od: 22.08.2012 Posty: 1 011
      piękny start;) jakbyś mógł jeszcze wpisywać FPP to byłoby super
    • JohnnyDramaPL
      JohnnyDramaPL
      Global
      na forum od: 03.09.2011 Posty: 800
      Grinder chciałeś grać hu ze mną, więc powiedz mi co sądzisz o graczu z podstawowymi statystykami:

vpip 95%
      fold bb 8%
      af 1.4
      3bet 5%
      2nd barell 17%

Jestem ciekaw Twojej opini.
    • CichyGrzmot
      CichyGrzmot
      Brąz
      na forum od: 14.12.2008 Posty: 2 773
      Haha. Ale to nie sa moje statystyki, tylko moje statystyki vs stanko111 :D Rozumiem doskonale, ze nie wiesz co to dostosowywanie sie do przeciwnika i budowanie strategii, dlatego Ci wybaczam to pytanie :)
    • JohnnyDramaPL
      JohnnyDramaPL
      Global
      Twoja strategia jedyna to to że nie dostałem zadnej premium hand i nie wszedł mi żaden draw. To żadna strategia misiu:) Wchodzi mi 1 draw i jesteśmy na 0, wchodzi mi 20% drawów i jesteś w dupie. Trafiam jak ty i lądujesz na play money.
    • wera1012
      wera1012
      Srebro
      na forum od: 22.08.2012 Posty: 1 011
      Proszę nie spamować. Jak masz pytanie do Grindera to wyślij mu priv
    • evLeisure
      evLeisure
      Brąz
      na forum od: 14.11.2011 Posty: 3 051
      Poniżej cytat mojego postu z bloga Certh'a. Może Ci się przyda, bo grając tak mało stołów, jeśli jeszcze tracisz czas na ręczną table selection to będziesz robił tragiczne volume. 5k 6max'ów HT to powinno być pół miesiąca gry.

GL!

Napisane przez evLeisure
      http://i50.tinypic.com/x3sxu.png

Ta opcja oznacza, iż TN czeka 5 sekund przed rejestracją do każdego turnieju. Ciutkę dłużej trwa otwierania się stołów na początku sesji, ale w trakcie nie widać różnica. Ważne jest, że jak zaznaczysz "Don't register for SnGs containing 2 or more players~" to w praktyce przez to, że regowie dorejestrowują się do Ciebie to masz stoły z max 2 regami. Na sesje 300 turków tylko ~10 razy zarejestrowało mnie do stołu z większą ilością regów, a często miałem stoły bez żadnego.
    • JohnnyDramaPL
      JohnnyDramaPL
      Global
      EVLeisure a masz screeny innych zakładek?
    • Grinder23
      Grinder23
      Brąz
      Napisane przez evLeisure
      Poniżej cytat mojego postu z bloga Certh'a. Może Ci się przyda, bo grając tak mało stołów, jeśli jeszcze tracisz czas na ręczną table selection to będziesz robił tragiczne volume. 5k 6max'ów HT to powinno być pół miesiąca gry.

GL!

Napisane przez evLeisure
      http://i50.tinypic.com/x3sxu.png

Ta opcja oznacza, iż TN czeka 5 sekund przed rejestracją do każdego turnieju. Ciutkę dłużej trwa otwierania się stołów na początku sesji, ale w trakcie nie widać różnica. Ważne jest, że jak zaznaczysz "Don't register for SnGs containing 2 or more players~" to w praktyce przez to, że regowie dorejestrowują się do Ciebie to masz stoły z max 2 regami. Na sesje 300 turków tylko ~10 razy zarejestrowało mnie do stołu z większą ilością regów, a często miałem stoły bez żadnego.
      zostalem chyba troche zle zrozumiany, ogolnie gram w std 9-12 stolow i uzywam opcji ktore tutaj wymieniles juz od dawna ;) teraz gram poprostu mniej z kilku powodow, ale juz dzisiaj pewnie bede odpalal 9.

niemniej wielkie dzieki za pomoc ;)

ah i btw wczoraj bezproblemowo zrobilem te 100sng grajac 6 stolow, wiec te 5k nawet przy 6 stolach nie powinno byc wiekszym problemem. Niemniej wiekszosc i tak pewnie bede gral na 9-12.
    • Grinder23
      Grinder23
      Brąz
      Napisane przez wera1012
      piękny start;) jakbyś mógł jeszcze wpisywać FPP to byłoby super
      aktualnie 7195 fpp.

• Kaldas90
      Kaldas90
      Złoto
      na forum od: 12.09.2009 Posty: 788
      .
    • Grinder23
      Grinder23
      Brąz
      Napisane przez Kaldas90
      I oby tak dalej :D Sądzę, że robiąc regularne table selection i nie popełniając jakichś wynikających z tiltu czy zmęczenia błędów spokojnie 5% mozna na 15$ utrzymać.
      pewnie da rade ale aktualnie gram 30stki ;]
    • winkel1989
      winkel1989
      Brąz
      na forum od: 22.09.2011 Posty: 1 568
      ogolnie widze ze na poczatku fajnie znow idzie po 50k przerywamy :P P