[PT4] LIkwidacja pt4 oraz pt3

• Mienso24
      Mienso24
      Brąz
      na forum od: 26.09.2010 Posty: 1 319
      Witam :D

Chce usunąć pt4 oraz pt3 z komputera z wszystkimi danymi i zainstalować pt4 jeszcze raz.

Oczywiście mam pełne wersje.

Nie chce sam kombinować z dodaj/usuń programy, żeby później się nie okazało, że dalej mam wszystkie ręce; bądź też zajęte miejsce na dysku.

Ogólnie zależy mi na zlikwidowaniu rąk, jednak gdy robię Purge 1/8 rąk to się pokazuje czas trwania 2 dni.

Z poważaniem
      Mienso24 :s_cool:
  • 5 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 543
      Witaj Mienso24,

Jeśli masz problem z bazą, zapewne bardzo dużą, to dlaczego chcesz usuwać pt4? Chyba niedawno też miałeś z nią problem.

Ja bym nie usuwał pt4 tylko stworzył nową bazę i zaimportował do nie potrzebne rozdania (masz je w folderze processed):

Database -> Database Management -> New -> po utworzeniu zaznacz ją i kliknij Set Active oraz Set Default.

Configure -> Preferences -> w polu oznaczonym Processed Files jest folder do zapisu hisorii rozdań.

Pozdrawiam.
    • Siekier24
      Siekier24
      Brąz
      na forum od: 13.03.2011 Posty: 561
      Ja po odinstalowaniu PT4 i odinstalowaniu bazy nie miałem żadnych rąk poprzednich. Sprawdź jeszcze, gdzie Ci PT4 przenosi i też to usuń.
    • Mienso24
      Mienso24
      Brąz
      Skibcio

Ostatnio stworzyłem nową bazę i teraz 50% możliwości procesora zajmuje
      + dużo miejsca.

Wiem, że prawdopodobnie nie będzie mi już potrzebna wiec chce mieć ją z głowy.

Siekier24

W jakiej kolejności to robiłeś ???

pt4/baza /folder z hands ??

instalacja pt4 z bazą wyszła bez problemów ??
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

nie ma sensu w Twoim przypadku usuwać PT4, ponieważ to nie on zarządza danymi w bazie, tylko PostgreSQL. W PT4 możesz opróżnić co najwyżej folder Processed.

Skoro doszliśmy już do tego, że chodzi o PostgreSQL, to dodam, że tutaj również nie ma potrzeby usuwania go całego. Wystarczy wyczyścić bazę.

Skoro purge trwa tak długo, to usuń całą bazę danych wchodząc w menu Database-> Database Management. Wybierasz z listy starą bazę i klikasz Delete ( nie Remove).

Nie można usunąć aktywnej bazy danych, dlatego musisz najpierw utworzyć sobie nową i się na nią "przerzucić".

Pozdrawiam.
    • Mienso24
      Mienso24
      Brąz
      bardzo dziękuje :sdrink
      użycie procka 2% :D