[inne] Jaki laptop

• katpoker10
      katpoker10
      Brąz
      na forum od: 13.04.2011 Posty: 69
      Witam.
      Mam pytanie zamierzam kupić laptopa pytanie jest takie jakie parametry potrzebuje zeby nie zwieszal sie komp przy graniu 10 stołów jednoczesnie z HM2 obecnie jestem zmuszony grac bez statystyk poniewaz komp mi nie ogarnia (gram na micro wiec tragedii nie ma ale chcialbym je miec) i czy windows 8 w niczym nie przeszkadza. Jezeli w zlym miejscu zamiescilem posta to sorry.
  • 2 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 604
      Witaj katpoker10,

Na początku warto byłoby zapoznać się z minimalnymi wymaganiami HM2: What are the minimum PC specs needed in order to run Holdem Manager 2?

Warto jednak aby te parametry byłby nieco wyższe. W zasadzie to spełnia je prawie każdy nowy laptop. Możliwe, że problemy wystąpić mogą z komputerami bardzo tanimi i starymi.

Dużo ważniejszy jest dysk twardy wspomniany w minimalnych wymaganiach. Prawie każdy laptop posiada energooszczędny, wolny dysk twardy (większość użytkowników zwraca uwagę tylko na rozmiar dysku). To właśnie dysk twardy najczęściej ogranicza trackery pokerowe.

Nie słyszałem o problemach z działaniem HM2 na Windowsie 8. Windows 8 jest bardzo podobny do Windowsa 7 (nie mam tu na myśli tylko wyglądu). Większość sterowników dedykowanych windowsowi 7 działa na 8. Także jeśli masz możliwość kupna 8 to nie widzę przeszkód.

Pozdrawiam.
    • katpoker10
      katpoker10
      Brąz
      na forum od: 13.04.2011 Posty: 69
      dzieki za info