Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] Podsumowanie treningu NL10 SSS 17.01.08

• magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      Witam!!

Juz tradycyjnie kilka najciekawszych rak z wczorajszego treningu!!

**********ZAGRANIE I*********

TRASH HAND WOBEC DWOCH OPONENTOW

Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)       
      Position:
      Stack
      MP3:
      $11.33
      BB:
      $2.51
      Hero:
      $1.85

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (10 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP1 with T:club: , T:diamond:
      3 folds, Hero raises to $0.40, MP2 folds, MP3 calls $0.40, 3 folds, BB calls $0.30.

TT zagrywam jak przystalo na zawodnika sss i shc tzn z tej pozycji podbiciem na flopa dostaje sie z dwoma zawodnikami!!

Flop: ($1.25) Q:club: , 5:club: , 5:diamond: (3 players)
      BB checks, Hero checks, MP3 bets $0.50, 2 folds.

Po wejsciu na flopa jestem zmuszony ocenic swoja syytuacje bylem agresorem, mam dwoch oponentow i trzymam trash hand (ze wzgledu na to ze lezy na flopie Q) nie zostaje mi nic innego jak grac check/fold, niestty wobec podbicia przeciwnika musze sfoldowac reke!!

Final Pot: $1.75

**********ZAGRANIE II**********

DWIE PARY NA TURN

Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)       
      Position:
      Stack
      SB:
      $3.55
      Hero:
      $1.85

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BB with K:heart: , 2:club:
      7 folds, SB calls $0.05, Hero checks.

Do gry dostaje sie dzieki temu ze siedzialem na bb!!

Flop: ($0.20) K:club: , A:club: , 7:spade: (2 players)
      SB checks, Hero checks.

Na flopie moja sytuacje niewiele sie poprawi a trzymam second pair ze slabym kickerem gram oczywiscie jak przystalo tj check/fold

Turn: ($0.20) 2:heart: (2 players)
      SB checks, Hero bets $0.20, SB folds.

Dostaje sie na turn i tutaj sytuacja zmienia sie radykalnie!!Teraz jzu trzymam dwie pary i postanawiam betowac wobec pasywnej gry przeciwnika!! Przestrzegam przed zwalnianiem takich ukaldow!!

Final Pot: $0.40

*********ZAGRANIE III*********

KIEDY NIE ZWALNIAC SET

Position:
      Stack
      Hero:
      $1.85
      BU:
      $6.84
      SB:
      $10.83

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (10 handed)

Preflop: Hero is BB with 5:club: , 5:heart:
      7 folds, BU calls $0.10, SB calls $0.05, Hero checks.

Siedze na BB i dostaje sie do gry z 55

Flop: ($0.30) 9:club: , 5:diamond: , 6:diamond: (3 players)
      SB checks, Hero bets $0.20, BU calls $0.20, SB folds.

Na flopie wspaniale trafiam 5 oceniam swoja sytuacje mam dwoch oponentow dosc ciasny flop i mozliwosc draw do koloru, postanawiam wlasnie w takim momencie nie zwalniac gry jest wiele kart ktore moga radykalnie zmienic moja sytuace w tym rozdaniu!!Podbijam o wartosc w okolicach potu (poniewaz jest dosc maly)

Turn: ($0.70) A:club: (2 players)
      Hero bets $0.60, BU calls $0.60.

Na turn wchodze z jednym przeciwnikiem co oznacza ze jzu do konc amusze podbijac zeby nie dac mu dobierac!!Karta na turn dosc dobra dla mnie jak trzyma as na rece co jest wysoce prawdopodobne to nie zrzuci tej reki!!Podbijam agresywnie o wartosc potu!!

River: ($1.90) 7:heart: (2 players)
      Hero bets $0.95 (All-In), BU calls $0.95.

Na river srednia karta bo zaciesnia board ale generalnie moglo byc gorzej nie zostaje mi oczywiscie juz nic ij\nnego jak zagrac all in swietnie rozegrany set!!

Final Pot: $3.80

*********ZAGRANIE IV**********

Z MADE HAND WOBEC BET PRZECIWNIKA NA FLOPIE ZAWSZE ALL IN

Position:
      Stack
      Hero:
      $1.85
      SB:
      $1.90

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (8 handed)

Preflop: Hero is MP2 with J:spade: , J:heart:
      2 folds, Hero raises to $0.40, 3 folds, SB calls $0.35, BB folds.

Zagrywam JJ 4*BB dostaje sie na flopa z jednym przeciwnikiem. Co dziwne jest to sss ktory wola??

Flop: ($0.90) 6:diamond: , 7:heart: , 4:diamond: (2 players)
      SB bets $0.50, Hero raises to $1.45 (All-In), SB folds.

Na flopie oceniam swoja sytuacje mam made hand (over pair) jednego przeciwnika ktory podbija, nie zostaje mi nic innego jak z made hand grac all in on pasuje, nigdy nie grajcie w te sposob jak ten zawodnik trzymajcie sie scisl;e zasad!!

Final Pot: $2.85

**********ZAGRANIE V*********

PRZEBITE CB

Position:
      Stack
      CO:
      $2.95
      Hero:
      $2

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (9 handed)

Preflop: Hero is MP3 with Q:heart: , Q:diamond:
      UTG+1 calls $0.10, 3 folds, Hero raises to $0.50, CO calls $0.50, 4 folds.

QQ zagrywam 0.50 $ dodatkowy bb za limpera!!wchodze na flopa z jednym oponentem!!

Flop: ($1.25) 7:diamond: , K:spade: , 8:club: (2 players)
      Hero bets $0.70, CO raises to $2.45 (All-In), Hero folds.

Tutaj oceniam swoja sytuacje, mam trash hand jednego przeciwnika ja bylem agresorem postanawiam wykonac CB w wysokosci 2/3 puli jako ze moj stack jest wiekszy od puli, niestety zostaje przebity przez przeciwnika i nie zostaje mi nic innego jak zrzucic ta reke!!

Final Pot: $4.40

**********PODSUMOWNIE**********

Dziekuje wszystkim za trening (za wrzucanie listy stolow) i za pytania serdecznie zapraszam na kolejne, jesli macie jakies pytania smialo pytajcie!!

Ps. Udalo mi sie dzisiaj kupic kolejna myszke:) :) :) Wiaze sie z tym ciekawa historia, bylem dzisaj tj 18.01 w mediamarket no i ogladam sobie myszki ktora by tu sobie kupic wybralem dwie no i wygladaja bardzo podobnie ale jedna koszztuje 100zl a druga 300zl a prawie identyczne ide wice do magika ktory tam obsluguje i zadaje mu krotkie pytanie "Czym rozni sie ta myszka od tej czemu jest drozsza jak wygladaja prawie tak samo" po czym otrzymuje odp "Prosze Pana ta drozsza myszka to jest cos takiego jak Ferrari wsrod myszek" To sie nazywa odp fachowca:) :) :) Tak wiec na nastepnym treningu moj ppm bedzie dzialal:) :) :)

Pzdr!!!
  • 3 odpowiedzi
    • silent8player
      silent8player
      Brąz
      na forum od: 29.11.2007 Posty: 10
      Muszę przyznać, że lubię czytać podsumowania treningów bo zawsze znajduje się tam coś ciekawego :)

Tym razem było podobnie - kilka naprawdę ciekawych rozdań. Mam pytanie odnośnie przykładów rozgrywania bardziej "spekulacyjnych układów". Linia przedstawionych zagrań jest klarowna i aż się prosi o podanie paru przykładów rozdań pozwalających na zastosowanie kilku różnych strategii. Czy jest szansa na zorganizowanie takiego szkolenia?

Pozdrawiam !
    • paulussus
      paulussus
      Black
      na forum od: 01.12.2007 Posty: 631
      Original od magic83
      "Czym rozni sie ta myszka od tej czemu jest drozsza jak wygladaja prawie tak samo" po czym otrzymuje odp "Prosze Pana ta drozsza myszka to jest cos takiego jak Ferrari wsrod myszek" To sie nazywa odp fachowca:) :) :) Tak wiec na nastepnym treningu moj ppm bedzie dzialal:) :) :)

Pzdr!!!

Trzeba bylo poprosic o Toyote, moze by dluzej wytrzymala
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      silent8player no od dluzszego czasu myslimy o treningach ss na nl50 ale nic jeszcze nie moge ostatecznie potwerdzic!!

paulussus z moimi badbet nie wytrwa dlugo!!