[HM2] migajace staty bwin

• socosoco
      socosoco
      Brąz
      na forum od: 12.09.2010 Posty: 943
      siema

hud na stoliku i popupy mi "migaja", jak klikne na stolik to wszystkie hudy mi na ułamek sekundy znikna, tak jest na kazdym stole kiedy ja na niego klikna i kiedy stolik da mi komunikat ze jest moja kolej (mam nadzieje ze w miare to opisalem jasno), jak wyswietle sobie popup to zawsze za pierwszym razem wyswietli mi sie on "za stolikiem" i dopiero jak odklikam i najade jeszcze raz to mi sie pojawi prawidlowo, wtedy stolik mi zakomunikuje ze moj ruch i znowu popup zniknie
      na poczatku w HM2 tak nie mialem, mysle ze to przez jakas aktualizacje
      bardzo to jest denerwujace, wiadomo ze te popupy szybko sie nie wyswietlaja a jak trzeba jedna czynnosc robic nawet po 3 razy to czas ucieka na podjecie decyzji
      ma ktos tak, wie jak to naprawic?

edit: połowicznie sobie poradzilem, ustawilem w hud options zeby popupy wlaczac poprzez klikniecie w statystyke a nie jak to byl wczesniej przytrzymanie chwile kursora myszki i teraz sam wlaczam popup on jest zamrozony i dopiero jak sam odklikam to sie dopiero wylacza

hud options->config properties->click for stat popup (zaznaczyc)
  • 2 odpowiedzi
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      na forum od: 05.09.2010 Posty: 7 123
      Witam,

Problemy może być z Twoją kartą graficzną, sprawdź, czy masz zainstalowany najnowszy sterownik.

Jeśli to nie pomoże, pozostaje zaktualizować cały Windows 7.

Zrób eksport HUDa w HUD Options i wszystkich swoich ustawień.

Spróbuj usunąć pliki prefs z folderu Config (usunie to wszystkie filtry i kilka ustawień, ale często jest to właśnie przyczyną problemu):

dla Windows 7: C:\Users\{username}\AppData\Roaming\HoldemManager\

dla Windows XP: C:\Documents and Settings\User_name\Application Data\HoldemManager

Zrób reinstall Microsoft .NET Framework w taki sposób:

Wykonaj uninstall swojej obecnej wersji NetFramework poprzez ten program: http://videos.holdemmanager.com/dotnetfx_cleanup_tool.zip

Ściągnij Net installer i uruchom go: Ściągnij NET installer i uruchom go

W Panelu Sterowania sprawdź czy Windows i Microsoft .NET Framework posiadają ostatnie update'y. Tyczy się to wszystkich update'ów, łącznie z Internet Explorerem (nawet jeśli używasz innej przeglądarki). Może to zająć więcej niż jeden restart komputera.

Odpalaj room i HM2 jako administrator oraz dodaj te programy do zaufanych w swoim firewallu / antywirusie.

Zaimportuj ponownie HUD.

Pozdrawiam
    • socosoco
      socosoco
      Brąz
      na forum od: 12.09.2010 Posty: 943
      dzieki :) , wyprobuje to