[HM2] Brak HUD na ZOOMie

• QanQun
      QanQun
      Brąz
      na forum od: 19.03.2011 Posty: 10
      Witam.

Problem jak w temacie. Na stolikach zwykłych działa. System operacyjny XP. Wszystkie problemy opisane jakie znalazłem w sieci dotyczyły systemu operacyjnego 7.

Proszę o pomoc.
  • 12 odpowiedzi
    • ohuzo
      ohuzo
      Brąz
      na forum od: 09.08.2010 Posty: 139
      Sprawdzona metoda działa zawsze w 100%!.
      Wystarczy najnowszy HM2 + wszystkie aktualizacje z windows update. Ja jeszcze doinstalowałem NET 3.5+SP1.
      Tym sposobem zawsze mam najnowszą wersję HM2 która zawsze wyświetla HUDa na zoomie i wszystkich innych typach stolików.
      Pozdrawiam.
    • QanQun
      QanQun
      Brąz
      HM2 - 2.0.0.7685, NET 3.5SP1 zainstalowany. Wszystkie aktualizacje win update są. Wszystkie typy stolików działają w 100% oprócz ZOOM.

Dziękuję, pozdrawiam.
    • chmielu004
      chmielu004
      Brąz
      na forum od: 16.05.2011 Posty: 72
      Hm2 oraz pokerstars jest przez ciebie odpalane jako administrator? Pewnego czasu wyświetlał mi się własnie komunikat dotyczacy zooma o odpaleniu pokerstars i hma w trybie administartora.
    • ohuzo
      ohuzo
      Brąz
      W adminow to pod win7 trzeba sie bawic.
      To nie wiem. Mi kiedy nie dzialalo pod zoom czy jakiekolwiek bledy to po tym co spisalem wczesniej wszystko zawsze smiga a korzystam z maszyny wirtualnej i dosc często zmieniam system na świeży.
      Na spokojnie sobie sprawdź jeszcze ustawienia wszystkie na starsach (historia rąk w angielskim, prefered seat) i w HM2 godzina u mnie jest +6 ale ja i tak zawsze klikam na auto.

Zainstaluj jeszcze te wcześniejszą wersję .7683 ta co masz to beta.
    • QanQun
      QanQun
      Brąz
      Historia rąk jest w angielskim, pisałem że na zwykłych stolikach działa. Ręce są widoczne w programie, tylko HUD się nie wyświetla. HM zaktualizował się do tej wersji którą mam dzisiaj, może to już nie beta.

Pozdrawiam
    • johnybravo80
      johnybravo80
      Brąz
      na forum od: 04.02.2011 Posty: 1 824
      A ile rąk zagrałęś po odpaleniu zooma. Mi się np hud pojawia po jakiś 4-5h. A przyznam szczerze, że nic specjalnie nie ustawiałem. Odpal 1 stolik i pograj z 20-30h
    • pixx123
      pixx123
      Brąz
      na forum od: 28.02.2009 Posty: 390
      A język pokerroomu na angielski też ustawiony ? :)
    • johnybravo80
      johnybravo80
      Brąz
      język na starsach nie ma zanczenia. Mam ustawiony polski i hud śmiga. Byle historia była po angielsku
    • QanQun
      QanQun
      Brąz
      Maksymalnie grałem 3h. W domu dwójka dzieci a i rano do pracy trzeba wstać. Jak znajdę czas a nie padnę na twarz, to spróbuję pograć dłużej.
    • johnybravo80
      johnybravo80
      Brąz
      20-30h miałem na myśli 20-30 rąk bez odchodzenia od stołu ;)
    • ohuzo
      ohuzo
      Brąz
      Link do .7683 http://www.holdemmanager.com/Downloads/7683_Hm2AutoUpdate.exe
      Wystarczy ściągnąć i zainstalować. Starej instalki nie usuwaj, tylko zainstaluj tą w tym samym miejscu tzn po prostu nadpisz :)
      Spróbuj jeszcze ściągnąć dotnetfx4 i 3 z microsoftu i tak samo przeinstaluj. U siebie mam zainstalowane .net framework 2.0SP2, 3.0SP2, 3.5SP1, 4ClientProfile i 4Extended no i Visual C++ 2005 i 2008. Jeśli będziesz miał to wszystko poinstalowane to jeszcze microsoft update i zainstaluj wszystkie apdejty co tam pokaże. Po tym nie ma bata, żeby nie działało... Wczoraj w sumie stawiałem świeżą maszynę i jak zawsze z początku hud nie działał. Naprawił się po tych instalkach i update winXP
      PS. Pamiętaj też o restartach komputera po każdej instalacji.
      No i tak jak Johny pisze, daj mu kilkanaście rozdań żeby zaskoczył.
    • QanQun
      QanQun
      Brąz
      ohuzo dziękuję, zadziałało.