[PT4] PT oszalal..

• 4 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      Witaj Cantona778,

Chyba jeszcze nikt się z tym błędem nie spotkał. Udało Ci się go rozwiązać?

Jeśli nie to przeinstaluj PT4, baza może zostać. Spróbuj także wyłączyć swój program antywirusowy aby sprawdzić czy to on nie blokuje działania PT4.

Pozdrawiam.
    • Cantona778
      Cantona778
      Brąz
      na forum od: 02.07.2010 Posty: 1 776
      Chyba chodzi mu o to. ze za szybko po starcie PT wlanczam mu "import hands"..on po prostu musi sie chwile zaladowac tak jakby.
    • Gratek
      Gratek
      Brąz
      na forum od: 09.10.2008 Posty: 585
      To nie włączaj go tak szybko :-)
      Polecam pisać bezpośrednio do supportu PT.
      Większa szansa, że coś poradzą w przypadku rzadkich i dziwnych problemów.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      Jeśli błąd jest rzadko spotykany, albo jeśli na forum nie było odpowiedzi dotyczącej danego błędu to niestety bardzo często nie jestem w stanie pomóc. Nie ja tworzyłem ten program.

Z informacji na forum PokerTrackera (Help.. Keep getting the same error) wynika, że problemem może być blokowanie przez antywirus/firewall bazy danych. Jeden z użytkowników napisał, że wystarczy restart komputera/PT.

Wątpię aby błędem było to, że za szybko włączasz import rozdań. Jeśli tak rzeczywiście jest to tak jak Gratek napisał nie uruchamiaj go tak szybko.

Jednak dokładniejszą odpowiedź otrzymasz od supportu PokerTrackera:

-> PokerTracker kontakt

Jeśli znajdziesz przyczynę błędu to byłbym wdzięczny gdybyś się tą wiedzą pochwalił "dla przyszłych pokoleń".

Pozdrawiam.