[HM2] lidzba rąk w replayerze

• chwdp1980
      chwdp1980
      Brąz
      na forum od: 02.04.2011 Posty: 34
      Witam. Mam taki problem otóż dziś zauważyłem że w replayerze źle mi pokazuje liczbę moich rozegranych rąk. Chodzi o coś takiego że w zakładce "by stakes" mam rozegranych rąk 8292 a jak wejdę na swój hud w replayerze to mi pokazuje że mam 7070. 3dni temu bylo jeszcze wszystko ok a później zamiast dodawać rozegrane ręce w hudzie to je tak jakby odejmuje (ale i tak odejmuje jak chce) Ma ktoś jakis pomysł jak to usunąć?? Gram na ps i żadnych uaktualnień hm2 w tym czasie nie robiłem.
      Proszę o pomoc. Pozdrawiam
  • 4 odpowiedzi
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

szczerze to wygląda na jakiś bug. Nie ma nigdzie ustawień co do tego. Polecałbym stworzenie nowej bazy danych i zaimportowanie tych rozdań do niej.

Pozdrawiam
    • TheScythe
      TheScythe
      Brąz
      na forum od: 27.11.2009 Posty: 243
      siema.

Sprawdź filtry:
      1. HUD OPTIONS > HUD Filters - sprawdź czy masz wpisane staty za poprawny okres i czy nie masz tam wpisanej liczby ograniczającej liczbę rąk.

Ale jakbyś coś miał tutaj naknocone to by Ci wyświetlało niepoprawną liczbę rąk wszędzie. Więc to raczej odpada.

Co do replayera to ostatnio szukałem o tym info i okazało się, że ma on osobne filtry. Sprawdź te ustawienia:

1. wejdź do replayera
      2. Settings
      3. Sprawdź wartość w "max replayer hands", czy Ci nie ucina iluś rąk.

U mnie to rozwiązało problem.
      Pozdro
    • chwdp1980
      chwdp1980
      Brąz
      Dziękuje Ci TheScythe :D
      Pomogło to w setting w replayerze. Tylko dziwne bo miałem tam ustawione 20000 rąk ale jak zmieniłem na 50000 to juz mi dobrze pokazuje. juppi
      Pozdro i powodzenia przy stolikach. :sdrink
    • chwdp1980
      chwdp1980
      Brąz
      Juz chyba wiem czemu... heh Liczyło chyba też ręce jak grałem turnieje a tych mam prawie 20tys więc wyszło ponad 20tys razem z keszówką :facepalm: