[HM2] Przenosi ręce, nie wiem gdzie

• NightRage18
      NightRage18
      Brąz
      na forum od: 07.10.2010 Posty: 807
      Impreza jest taka. HM 2 przenosi rozegrane sesje do foldera którego później nie importuje, w efekcie czego mam podczas gry huda i info o sesji, ale z momentem jej ukończenia nie ma żadnych info na temat sesji tak jakbym jej nigdy nie rozegrał.

Przyczyną jest najpewniej to, że zainstalowałem HM'a poraz drugi na dysku C nie usuwając go z D (nie mogę tego zrobić, windows żąda uprawnień administratora, które oczywiście mam, i w ustawianiu dostępności też nie mogę nic wskurać). Macie może pomysł gdzie są przenoszone owe ręce. Dodam jeszcze że w folderze HEM Archive na dysku C są pliku z rozegranych sesji w danym dniu. Jakiś pomysł nim popełnie formata?
  • 2 odpowiedzi
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 934
      Cześć NightRage18,

Dziwne to trochę, choć nie jestem pewien czy ta inna instalacja ma tu coś do rzeczy, skoro wydaje się, że wszystko jest w porządku. Pliki "po zaimportowaniu" są przenoszone właśnie do HM2Archive. Skoro się tam znajdują, to wydaje się, że import się odbywa. Zresztą gdyby się nie importowały, to nie miałbyś HUD-a i informacji o sesji.

Co można sprawdzić:
      1. Clear filters - czy się czasem jakieś filtry nie ustawiły
      2. Prawidłowość Site Time Adjustments
      3. Stworzenie w HM2 nowej bazy i sprawdzenie czy przy nowej bazie też występuje ten problem.

Pozdrawiam
    • NightRage18
      NightRage18
      Brąz
      na forum od: 07.10.2010 Posty: 807
      nowa baza załatwiła problem :f_thumbsup: