[PT3] HUD na ongame

• hansssolo
      hansssolo
      Brąz
      na forum od: 26.04.2010 Posty: 1 125
      Witam. Po reinstallu bazy i PT3, nie wyświetla mi się hud na ongame. Wyskakują takie komunikaty w części import status:

"OnGame: Unable to import hand (#530774751093). Reason: Unable to execute query: COPY holdem_hand_player_detail FROM STDIN;; Reason: Fatal Error (ERROR: duplicate key value violates unique constraint "holdem_hand_player_detail_primary_key" CONTEXT: COPY holdem_hand_player_detail, line 6: "5 6545 10 5 29 4.19 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 1 0 0 0 f f f f f f f f f f f f f 0.08 57.14 ..." )"

PT3 tuż po włączeniu auto importu pokazuje, że hud nie działa poprawnie i podaje 3 możliwe przyczyny. Jednakże reinstall robiłem już ze 3 razy i coś takiego pojawiło się po raz pierwszy. Ścieżka do hh jest prawidłowa.
  • 5 odpowiedzi
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 891
      Cześć hansssolo,

Czy możesz w PT3 sprawdzić wcześniej rozegrane ręce czy masz nową czystą bazę?

Spróbuj wykonać pełny Housekeeping z zaznaczonym Rebuild Cache i Reindex.

Pozdrawiam
    • hansssolo
      hansssolo
      Brąz
      Nie mogę wykonać pełnego housekeeping od kiedy w ogóle używam PT3 Trial. Jedynie w zakładce "General" mam ogólne info odnośnie rąk cash, a zamiast innych statystyk mam na czerwono: "Unable to execute query:...". Wszystkie pliki PT3 przenosi do processed i po reinstallu bazy po prostu je wczytuję.
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      Cześć hansssolo,

Dlaczego nie możesz wykonać Housekeeping'u?
      Nawet w wersji trial można to zrobić: wchodzisz w Database->Housekeeping i zaznaczasz wszystkie opcje.

A może po prostu skończył Ci się trial?

Pozdrawiam
    • hansssolo
      hansssolo
      Brąz
      Po 3 minutach pojawia się komunikat, że wystąpił błąd
      Unable to execute query: VACUUM;; Reason: Fatal Error (ERROR: catalog is missing 6 attribute(s) for relid 16404 )
      Unable to execute query: ANALYZE;; Reason: Fatal Error (ERROR: catalog is missing 6 attribute(s) for relid 16404 )
      Unable to execute query: CREATE TABLE tourney_holdem_cache (id_player integer NOT NULL, id_blinds integer NOT NULL, cnt_players integer NOT NULL, position_type integer, amt_bb_won numeric(11,2), amt_blind numeric(11,2), amt_won numeric(11,2), cnt_bb integer, cnt_bb_steal_call integer, cnt_bb_steal_fold integer, cnt_bb_steal_raise integer, cnt_blind integer, cnt_f_3bet integer, cnt_f_3bet_def_action_call integer, cnt_f_3bet_def_action_fold integer, cnt_f_3bet_def_action_raise integer, cnt_f_3bet_def_opp integer, cnt_f_3bet_opp integer, cnt_f_4bet integer, cnt_f_4bet_def_action_call integer, cnt_f_4bet_def_action_fold integer,...
      . Niestety teraz zauważyłem, że problemy pojawiają się nie tylko na ongame. Problem występuje jedynie w zakladce cash.
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      Hej,

To coś z bazą danych jest nie tak. Skoro masz zachowaną historię rąk to proponuję całkowicie przeinstalować postgreSQL.

1. Odinstalować postgreSQL z panelu sterowania
      2. Usunąć folder postgreSQL z Program Files
      3. wykonać z wiersz poleceń komendę:
      net user postgres /delete

I zainstalować na nowo.

Pozdrawiam