[PT4] Jak odzyskac baze?

• Rinnok
      Rinnok
      Brąz
      na forum od: 04.03.2010 Posty: 2 114
      wczoraj mialem awarie kompa, pozostalo mi wykrecic dysk, mam kopie sprzed 2 tygodnii, ale czy daloby sie odzyskac jakos to wszystko z pozostalych dni az do wczoraj? jak podlacze dysk do nowego kompa to nie bede mogl tam odpalic pt4 i zrobic backupa ;d czy jest jakis sposob? moze te rece w katalogu processed (ewentualnie klienta pokerowego zostaja z euro poker) ?
  • 3 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 604
      Witaj Rinnok,

Ręce z klienta pokerowego są zawsze przenoszone do katalogu processed, przynajmniej powinny być przenoszone, żeby HUD działał. Więc najprostszym rozwiązaniem będzie podłączenie dysku do działającego komputera i zaimportowanie rozdań właśnie z katalogu processed.

Teoretycznie Euro Poker powinien przechowywać historię rozdań na swoim serwerze, jednak nie wiem czy mogą Ci te rozdania wysłać. Nie spotkałem się z takim przypadkiem... także lepiej zacząć od dysku.

Co do tej awarii, podejrzałem historię Twoich wpisów. To nie miałeś problemów z innymi urządzeniami w domu, np. telewizor. Trochę dziwne jest to, że dwa komputery zepsuły się jednej nocy. Ja zabezpieczyłbym komputer przed skokami zasilania, odpowiednią listwą lub UPS. Jak pracowałem na stacjonarce to korzystałem właśnie z UPS, 2 razy uratował mi komputer, niestety za drugim razem padł... Poradnik jak wybrać zasilacz UPS.

Pozdrawiam.
    • Rinnok
      Rinnok
      Brąz
      na forum od: 04.03.2010 Posty: 2 114
      nie no tv dziala...ale na strychu prad nawalil...po za tym urzadzenia byly wylaczone, dopiero na drugi dzien przy probie wlaczenia tak sie stalo (w laptopie nie dziala ekran wiec albo matryca albo karta graficzna poszla...ponoc), a w tym katalogu processed jak dlugo sa przechowywane pliki/rece?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 604
      Jeśli ich ręcznie nie usuwałeś to są tam wszystkie ręce zaimportowane przez PT4. Te podczas autoimportu oczywiście, rozdania ręcznie importowane chyba nie są przenoszone.

Pozdrawiam.