[HM2] alias i pozycje

• sandraardnas
      sandraardnas
      Srebro
      na forum od: 11.01.2012 Posty: 2 034
      Siema, probowałem zrobić sobie aliasa tak jak w instrukcji, dałem edit aliases, dodałem nowy alias, nazwałem go, potem plusikiem po prawej dodałem 4 playerów z różnych sitów i wcisnąłem close, według poradnika od hm2 to już powinien być koniec, jednak alias się nie stworzył.

Druga rzecz, która mnie nurtuje to od której pozycji w 9 osobowej grze hm2 kończy się early position. Zawsze liczyłem, że pierwsze 3 to EP, następne 2 to mp, a reszta wiadomo.
  • 3 odpowiedzi
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

Co do Aliasu, wiesz, że musisz go wyszukać w Current Player? (nad settings) WYświetla się on tam?

Co do pozycji, to przeczytaj tego posta:
      http://forums.holdemmanager.com/general-support/216491-fullring-positions.html

Pozdrawiam
    • sandraardnas
      sandraardnas
      Srebro
      na forum od: 11.01.2012 Posty: 2 034
      cześc,
      no tak, jest tam Select Player, Edit Aliases, Edit List i po tymi opcjami są gracze do wyboru.
      Gdy daję Select player, to klikam ok i on się tam pojawia, natomiast gdy daję edit aliases, to po zrobieniu wszystkich plusików nie mam opcji, żeby kliknąć ok, tylko close. Wciskam close a żaden alias się nie dodaje.
      Dodam jeszcze, że kiedyś udało mi się zrobić aliasa w ten sposób, no a teraz już nie ma opcji.
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Napisane przez sandraardnas
      cześc,
      no tak, jest tam Select Player, Edit Aliases, Edit List i po tymi opcjami są gracze do wyboru.
      Gdy daję Select player, to klikam ok i on się tam pojawia, natomiast gdy daję edit aliases, to po zrobieniu wszystkich plusików nie mam opcji, żeby kliknąć ok, tylko close. Wciskam close a żaden alias się nie dodaje.
      Dodam jeszcze, że kiedyś udało mi się zrobić aliasa w ten sposób, no a teraz już nie ma opcji.
      Ale tam nie będzie żadnego przycisku OK, jest tylko close. Po ponownym wejściu w zakładkę alias, nie widnieje tam wcześniej stworzony?

Jeśli nie, to polecam reinstalacje programu.