[HM2] kupno hm'a przelew w pendingu

• innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 4 587
      Dzisiaj chcialem kupic HM'a 2. Zrobilem to za pomocy karty mastercard z netelera.

Otrzymalem taki komunikat

Payment Flagged For Review

Thank you for submitting your order! Unfortunately, your payment has triggered one of our suspicious transaction filters and is currently pending approval from our sales team.

If you feel you are receiving the message in error, please feel free to contact them directly at sales@holdemmanager.net

We thank you for your patience and apologize for any inconvenience our added security may have caused.

Sincerely,
      Hold'Em Manager

Z tego co zrozumialem to ta transakcja jest u nich podejrzana i musi zostac rozpatrzona w dziale sprzedazy. Lecz nie pobralo mi pieniedzi z konta, wiec jak mam to rozumiec? Kwota zostanie pobrana kiedy transakcja zostanie rozpatrzona? Chyba niemozliwe.

Nie wiem czy lepiej poczekac, czy sprobowac dokonac wplaty inna droga.

W dodatku mam co takiego

• 3 odpowiedzi
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      mail od supportu

Hello -

Our apologies for the delay, but it appears your transaction has triggered one of our security filters. In order to complete your order, we will need the following;

-- The physical mailing address (street, city, country) associated with the credit card used in the transaction

Kupilem hm'a przez paypala i wszystko ok, napisalem jeszcze do supportu czy nie bedzie z tym problemu ze dokonalem nastepnej transakcji.
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 934
      Hej innocent2102,

Tak, przy zakupie HM2 kartą często trzeba jeszcze wysłać swój adres do supportu, żeby zaakceptowali płatność.

Skoro dokonałeś ponownego zakupu przez PayPal, to oczywiście im tego adresu już nie wysyłaj i upewnij się, żeby tej płatności kartą Ci nie zaakceptowali, bo przecież nie chciałbyś płacić dwa razy ;)

Pozdrawiam
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      juz mi odpisali ze uniewaznili duplikat

"Hello -

I have voided the duplicate purchase."