[inne] Wizzard gubi turnieje

• Zbiru
      Zbiru
      Platyna
      na forum od: 13.05.2011 Posty: 910
      Witam,

Mam problem, że wizzard nie widzi wszystkich turniejów, które grałem danego dnia. W trackerze dajmy na to mam 8, a wizz wczytuje tylko 4. W okolicznych datach też ich nie ma. W czym może być problem?
  • 7 odpowiedzi
    • jeneral86
      jeneral86
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.11.2009 Posty: 4 666
      Witaj Zbiru,

Aby znaleźć rozwiązanie, prosiłbym Cię o podanie większej ilości szczegółów:

Z jakiego/jakich trackerów korzystasz?
      Na jakich poker roomach grasz turnieje, które później chcesz analizować w SnG Wizardzie?

Miałem kiedyś taki problem (HM1 + iPoker) i wystarczyło zrestartować Wizza, wraz Holdem Managerem.

Pozdrawiam,
      jeneral86
    • Zbiru
      Zbiru
      Platyna
      Używam pokertrackera 3 i gram na ipoker. Niestety nastepnego dnia również bezskutecznie dotrzeć do tych turniejów. Oczywiście odpalam wszystko jako administrator.
    • jeneral86
      jeneral86
      SuperModerator
      SuperModerator
      A czy PokerTracker3 nie sygnalizuje błędów związanych ze ściąganiem kolejnych turniejów?

Sam mam problem na William Hill, że historia turniejów ściąga mi się niekompletna. Muszę wtedy manualnie wymusić ponowne ściągnięcie turnieju:

My account -> Tournament History i klikasz na tym, którego Ci nie ściągnęło, a następnie "update local information"

Daj znać czy to pomogło
    • Zbiru
      Zbiru
      Platyna
      Hehe ja też na William Hillu;) Ale w trackerze są te turnieje, normalnie je sobie przeglądam, odtwarzam rozdanka w replayerze, ale Wizard ich nie widzi. Prócz turniejów z tego jednego dnia nie mam problemów z importem turniejów do Wizza.
      Btw. swego czasu też miałem problem, że Pokertracker nie importował mi rąk z WH, HUD mi nie działał, zdiagnozowałem problem - po aktywacji opcji auto-center wszystko się sypało, więc musiałem z tej opcji zrezygnować.
    • jeneral86
      jeneral86
      SuperModerator
      SuperModerator
      A tournament folder (tam gdzie gromadzi się HandHistory wskazuje na folder archiwum PokerTrackera?

Sam korzystałem z Holdem Manager i moja ścieżka wyglądała przykładowo:
      C:\HMArchive\2012\10\06

Hmm mam wrażenie, że też mi nie pokazywało wszystkich turniejów, ale za diabła nie mogę sobie przypomnieć z czym jeszcze kombinowałem. Wydaje mi się, że było coś w ustawieniach trackera - przy ustalaniu folderu, w którym zrzucane były HandHistory.

Możesz też spróbować wyeksportować ręce do jakiegoś folderu i sprawdzić czy w ten sposób SnG Wizard je widzi.

Daj znać czy coś się zmieniło. Będziemy kopać dalej.

Pozdrawiam,
      jeneral86
    • Zbiru
      Zbiru
      Platyna
      Hej!

Nie odhaczyłem ptaszka w dacie, myślałem, że wszystkie turki autumatycznie wczytuje i już znalazłem je. Dzięki jeneral86 za zaangażowanie.
      Pozdro
    • jeneral86
      jeneral86
      SuperModerator
      SuperModerator
      No to super, że już wszystko działa! ; )

Owocnej analizy!